PDA

Pogledaj punu verziju : jedna kritika + milion pohvala :))



SxOne
14.11.09., 14:32
e ovako Prvo MILION POHVALA zato shto postoji ovakav forum !!!!
da ne bi bilo samo da sam otvorio temu zbog kritike :P

a kritika je to shto je Inbox bash mali :(
kapiram da verovatno nemate veliki prostor na serveru, ali 10x je bolje da skratite prostor za galeriju jer se slike kace preko raznih drugih Upload sajtova,
a da se prostor za Inbox proshiri, jer je bash mali.. a opet tu je text u pitanju to NE moze mnogo prostora na disku da zauzima.............

dosta se korisnih informacija razmeni preko pp-a a nema mesta da ostanu nego moraju da se kopiraju na komp da bi mogli nove da primamo...
+ Outbox koji smara jer i on ulazi prosek kolicine poruka...

ne bih duzio jer znam da znate o cemu pricam...
na sve ostalo nemam zamerke, vec samo pohvale !!!
bravo Teraristi poZZ :)

rassa
14.11.09., 14:52
potpuno se slazem s tobom, malo ima mesta a ima toga sto hocu da ostane sacuvano jer ce mi trebati a to onda smeta, zato

VELIČINA INBOX-А ZA PRIVATNE PORUKE
Novajlija - 10
Član - 25
Ljubitelj egzotičnih životinja - 50
Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja - 75
Fanatik - 100

RANGOVI KORISNIKA I BROJ POTREBNIH POSTOVA
Novajlija od 0 do 10 postova
Član od 10 do 100 postova
Ljubitelj egzotičnih životinja od 100 do 500 postova
Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja od 500 do 1000 postova
Fanatik od 1000 postova

budi (zagrizeni) ljubitelj egzotičnih životinja i eto mesta :D

Dusan1992
14.11.09., 15:01
Takodje sve pohvale ali sxone je u pravu mozda bi moglo malo vise mesta u Inbox-u, mada ovo nije kritika nego predlog.

Outbox mi nikad nece biti jasan, ne prikazuje niti jednu poslatu poruku.

Bifrost
14.11.09., 15:31
Pa mozete sacuvate poruke uvek... imate tu opciju... :) Bezveze da vam se gomilaju... A vise od 10 nije potrebno ako redovno to sredjujete...

Laki90
14.11.09., 15:42
Interesantna klasifikacija :D

silwert
14.11.09., 18:39
e kada bi neki ljubitelji brisali svoje poruke mogli bi da i dobiju neku novu
samo redovno odrzavajte i brisite poruke i imace dovoljno prostora za sve
:icon_salut::icon_salut::icon_salut:

marko
14.11.09., 18:44
Hvala na pohvalama ali i na kritikama. :)

Privatne poruke uvek možete sačuvati na svom kompu u txt, xml ili csv formatu. Imate ponuđene ove opcije na dnu stranice privatnih poruka. Mene zanima koje su to poruke toliko brojne i bitne da ne možete da se uklopite sa svim ovim opcijama? :) Pored toga, možete isključiti opciju čuvanja poslatih poruka, tako vam iste neće zauzimati dragoceno mesto.

Laki90
14.11.09., 19:51
A jel smem nekako da nabudzim do 100 postova na brzaka da mi se poveca inbox:D?

silwert
14.11.09., 21:15
naravno da smes da nabudzis ali samo ako su to poruke koje imaju nekog smisla i u vezi sa zadatom temom a ne obicno naklapanje

:icon_salut::icon_salut::icon_salut:

Laki90
14.11.09., 22:11
Onda ###...moram da razmisljam.....o ne.....:D...onda cu polako..:):icon_salut:

Miroslav
15.11.09., 00:42
VELIČINA INBOX-А ZA PRIVATNE PORUKE
Novajlija - 10
Član - 25
Ljubitelj egzotičnih životinja - 50
Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja - 75
Fanatik - 100

Nisam u potpunosti siguran, ali mislim da sam ja imao više od 75 primljenih poruka. Ukupno mogu da imam 100 komada (primljenih i poslatih).
Mislim da nema potreba za povećavanjem kapaciteta inbox-a, ovo je više nego dovoljno. Neke stvari treba pamtiti i znati ih u svakom trenutku, a neke sačuvati.

Geni
15.11.09., 01:23
Razmatra se povećanje minimalnog broja sa 10 jer jeste malo. To je neki podsticaj da se manje čuvaju. Nije to samo do kapaciteta baze, svaka PP je jedan unos u bazu i kao takav se i sa njim manipuliše. Kada smo prebacivali forum sa SMF-a u vBulletin, više od jedne trećine baze su bile privatne poruke.

Ako bi se i povećao taj broj, to neće biti za mnogo. Bolje je da neka ozbiljna komunikacija ide preko foruma neko preko privatnih poruka. One su tu samo za oglašavanja i kratke razmene.

A snimanje poslatih poruka je opcija koja može da se ujključi ili isključi po potrebi.

SxOne
15.11.09., 03:00
Nisam u potpunosti siguran, ali mislim da sam ja imao više od 75 primljenih poruka. Ukupno mogu da imam 100 komada (primljenih i poslatih).
Mislim da nema potreba za povećavanjem kapaciteta inbox-a, ovo je više nego dovoljno.

ali ja nisam JOSH UVEK zagrizeni clan da mogu toliko poruka, ja mogu 20,
a kad pomislish koliko clanova ima, pa onda razmislish shta ima da cuvam na svom kompu pricu tipa "e ja sam odavde, imam ovu i ovu zivotinju, ako imash to i to da mi prodash....."
to se ne cuva na kompu nego na forumu na kome pricate...

naravno da cu bitne informacije o teraristici sacuvati I na kompu, ali dobro je imati TOK RAZGOVORA u inboxu a ne na kompu !!!!

kul za iskljucivanje opcije Outbox-a, to nisam video a korisno je !!!

kao shto rekoh, a i kao shto si i sam spomenuo Geni, nema tu neke velike kolicine podataka text je u pitanju, ima redova u bazi koji nisu kolicinski veliki vec ih ima mnogo i treba vremena pri prebacivanju...
(kao shto se sporije kopira 100 fajlova od 1KB nego jedan fajl od 100KB)