PDA

Pogledaj punu verziju : Predlog o uredjenju foruma



Dusan1992
24.11.09., 12:35
Vrlo mi je tesko da pisem ovo jer se plasim da ce se svi smejati.
Imam jedan predlog sto se tice tema. Npr. u odeljku za tarantule ima milion tema na kojima niko milion godina nije napisao post ili ih pogledao a kamoli procitao. Sta kad bi se u odeljku za T napravila po jedna tema za svaku vrstu T. Mislim da kod nas kod nas od 850 vrsta ima samo nekih 200-300. dobro kapiram da je i to mnogo tema ali je bolje to nego da se otvara nova teme jer se neko plasi da njegov post nece niko procitati u nekoj staroj temi. Ovako ce se redovno pisati i citati o nekoj vrsti i ako nekom treba neki podatak nemora da pretrazuje ceo forum vec samo ode na tu temu. Admini ne moraju da prave sad teme o svakoj T jer ce te teme zapoceti onaj kome trebaju neke informacije ili koji hoce nesto da podeli o svom ljubimcu. Na ovaj nacin ce se izbeci sve one beskorisne teme koje imaju po 2-3 posta. Normalno ovo vazi samo za one teme gde su egzoticne zivotinje, ostalo kao npr "Kafic" itd je ok. Sad NE zalim se ja na ovaj forum takav kakav jeste jer da ga nema mozda nikad ne bih kupio T. E sad, admini, nemojte se ljutiti sto vam govorim kako da radite posao koji veoma dobro radite i budem li bio banovan razumecu zasto:icon_salut:.:D


Pitanje za admine: Ako se obrise neka stara tema u kojoj je neko postavio post, dali mu se smanjuje broj postova?


Svi su dobrodosli da kazu sta misle o ovome.

marko
24.11.09., 13:29
Misliš da izmenimo ceo koncept foruma i da ne otvaramo više nove teme već da postavimo neke predefinisane i samo u njih da krljamo pitanja i odgovore? Nije dovoljno praktično rešenje. Nema potrebe da menjamo sistem funkcionisanja foruma koji je sam po sebi dovoljno efikasan i fenomenalno osmišljen.

Teme koje imaju po 2-3 posta su daleko od beskorisnih. Ako je čovek u ta 2-3 posta dobio odgovor koji je tražio onda je tema jednako korisna kao bilo koja druga koja ima više desetina stranica.

Što se tiče broja postova (nisam admin ali znam odgovor), svaki obrisan post u delu 'egzotične životinje' znači da se broj postova tog člana smanjuje za 1, čista matematika. Još malo dignite buku oko broja postova i kako je to sjajna stvar, i kako treba imati što više postova kako bi bio što veća faca, nateraćete me da pokrenem kampanju za ukidanje broja postova :D

Ig0r
24.11.09., 13:44
Marko ništa ne kontaš. Broj postova je super zbog pošte. Razumeš.

Dusan1992
24.11.09., 13:47
Ok. Samo predlog.:D

Stufy
24.11.09., 14:06
Do potrebnih informacija je mnogo lakse doci putem "Pretrage" (opcija "Pretraga" se nalazi u desnom gornjem uglu odmah ispod opcije "Privatni postovi") od sistema koji si predlozio. Pretraga zaista zlata vredi...

marko
24.11.09., 14:38
Marko ništa ne kontaš. Broj postova je super zbog pošte. Razumeš.A da pošta. Moja kampanja će se izboriti i za ukidanje pošte :lol:

Razume'. :)Z