PDA

Pogledaj punu verziju : Pobegla je i meni Brachypelma boehmei!?



cirovac
03.12.09., 03:41
Sta da radim?
Kako mogu da ga pronadjem i koja su uobicajena mesta za skrivanje ovih bezobraznih T? :(
Svaki savet je dobrodosao

Miroslav
03.12.09., 03:44
Zavlači se po raznim ćoškovima i rupama, pogotovo na toplim mestima. Pazi dok ju budeš tražio da ne napraviš fleku od nje.
Ako ju ne nađeš, moguće je da će se vremenom sama negde pojaviti.

Cold_Beer
03.12.09., 03:48
Pazi gde gazis! Moze da bude na mestima gde ih najmanje ocekujes! Samo pazljivo,moj prijatelj je vec zgazio jednu.

MidnightStar
03.12.09., 16:19
Sta bi,jesi je nasao?Ovo su izgleda redom krenule da beze tarantule...

Bifrost
03.12.09., 16:29
Pa ja neznam kako vam to beze... Moje su gotovo otvorene pa ne beze... Imao sam samo jedan slucaj ali iz dobro zatvorene kutije pa pretostavljam da mi je pobegla pred ocima da nisam video ali sam je nasao ne znajuci ni da je pobegla ::D.

cirovac
03.12.09., 16:58
Nisam je nasao jos uvek,ali sumnjivi deo mi je oko radijatora i ovih cevi sto vode parno grejanje po sobi...tu mi nekako najvise odgovara da bude.

Bezobraznik jedan,taman sto su mu stigle tenebrije od Zarka sto sam kupio i eto ... vidis kako on meni vraca!

Opusteno,kad bude video gde je pobegao iz terarijuma i kad vidi kakva mi je soba ima sam da se vrati u terarijum!:club:

Ukoliko ga ne bude bilo jedan period kupicu novu B. Boehmei,mada mi je ovaj nistak prirastao uz srce :p