PDA

Pogledaj punu verziju : potrebno mi je vase misljenje!!!!!!



lesa
07.12.09., 20:53
pojavile su mi se neke bube u stanu i hteo sam da zovem coveka koji prska neki otrov protiv buba po stanu.pa me zanima da li ce da steti mojim tarantulama?imam jednu veliku i dve male.

dule87
07.12.09., 21:07
Hehe naravno da hoce (stetiti).., bolje probaj sa drugim sredstvima protiv buba.. Imaju oni mali "smoki" otrovi za zohare, koji djeluju tako sto kad ih zohar pojede ugine... Ima i dr. , ja bih probao sve prije klasicne dezinsekcije...

lesa
07.12.09., 21:16
znaci nece im stetiti?

Laki90
07.12.09., 21:17
Meni su radili deratizaciju pre dve nedelje zbog zutih mrava,i pored terarijuma sa zmijama i nista im nije falilo....

lesa
07.12.09., 21:18
dobro da znam ne bi zeleo da im se nesto dogodi zbog toga.

Miroslav
07.12.09., 22:12
pojavile su mi se neke bube u stanu i hteo sam da zovem coveka koji prska neki otrov protiv buba po stanu.pa me zanima da li ce da steti mojim tarantulama?imam jednu veliku i dve male.

Ja ti nebi preporučio da zoveš te za dezinsekciju. Oni taj otrov rasprskuju raspršivačima i lako se može desiti da tarantule ili njihova hrana dođu u kontakt sa insekticidom.


Meni su radili deratizaciju pre dve nedelje zbog zutih mrava,i pored terarijuma sa zmijama i nista im nije falilo....

Ovo je baš interesantno. Deratizacija je mera uništavanja (štetnih) glodara, a ti si hteo da se rešiš žutih mrava ::D

NecrovoX
07.12.09., 23:24
Oni ce prskati otrov koji ubija bube i nije skodljiv toplokrvnim bicima..E sad,tvoja tarantula nije buba,ali nije ni tako daleko do nje,i sigurno nije toplokrvna! Tako da moje misljenje je da pustis tarantulu,pa neka ti ona potamani te bube! :)

Derek Edward Trotter
08.12.09., 00:56
Meni su radili deratizaciju pre dve nedelje zbog zutih mrava,i pored terarijuma sa zmijama i nista im nije falilo....
mali off
samo da te ispravim i nadovežem na ovo što je @Miroslav napisao
derattizacija je protiv glodara a dezinsekcija protiv insekata;)

Laki90
10.12.09., 02:43
Ja ti nebi preporučio da zoveš te za dezinsekciju. Oni taj otrov rasprskuju raspršivačima i lako se može desiti da tarantule ili njihova hrana dođu u kontakt sa insekticidom.



Ovo je baš interesantno. Deratizacija je mera uništavanja (štetnih) glodara, a ti si hteo da se rešiš žutih mrava ::D

Ma sta god da su radili....uradili su...a tako mi rece onaj covek sto je prskao...