PDA

Pogledaj punu verziju : Boehmei lives here!



cirovac
09.12.09., 00:53
Juce mi je stigla boehmei koju sam kupio od Kima! :eek:

Moram priznati da je prelepa...
kada sam je stavio u terarium,vec je pocela da baca iritirajuce dlacice...
verovato je bila nervozna dok je bila u autobusu cak iz novog sada do pozege,a i koju je muziku slusala ... bolje da vam ne kazem...i ti bi sad bacao tvoje "iritirajuce dlake" po sobi!

T je predivna i stvarno sam zadovoljan...cudi me samo da nece da jede.
juce sam joj dao tenebriju i nije ni pipnula,sada sam joj ubacio zohara pa cemo da vidimo kakav joj je apetit...

evo sada cu da prboam da zakacim sliku T :norty:

FatBastard
09.12.09., 01:16
Strava ! =]
Nego ja bih mozhda izbacio ove chachkalice...
Nikad se ne zna... Better safe than sorry...

cirovac
09.12.09., 01:23
Izbacio sam cackalice,pomislio sam da se moze povrediti T
iako su dobro izgledale sve onako sa onim "Blood" efektom ali opet...

JOBAH
09.12.09., 01:25
super ti je ter!

dule87
09.12.09., 01:57
Hehe veci kič dugo nisam vidio, al ajd o ukusima ne vrijedi raspravljati...
Lijepa ti je tarantula.. ;)

MidnightStar
09.12.09., 03:13
Lep ti pauk,sve naj!

lesa
09.12.09., 07:06
t je prelepa,samo izbaci te cackalice da se ne bi povredila slucajno.

Cold_Beer
09.12.09., 07:16
Navikni se na redovno bacanje dlacica jer boehmi je malo 'nervoznija' brachypelma,pa cesce baca dlacice nego druge vrste iz tog roda.

marko
09.12.09., 09:53
I navikavaj se na to da će boehmei da jede kad ona hoće, a ne kad ti hoćeš da ona jede :)

Terarijum jeste kičeraj ali mi je zanimljivo da vidim nešto drugačije, nešto nestandardno. Tarantula ne mari za enterijer tako da sva doterivanja radiš iskljčivo za sebe, što znači da u terarijum možeš da staviš bilo šta, od igle do lokomotive :)

cirovac
09.12.09., 14:19
Comoooooooooon!
Terarijum je hit nebeski ! :D
Izvadio sam cackalice pre neki dan pre nego sto sam nju stavio unutra.

Ig0r
09.12.09., 15:06
Hehe, važno je da se tebi sviđa. Tarantuli je svejedno. Nama još svejednije :D

SxOne
09.12.09., 18:24
ma ne zezajte za kic, Ter. je strava, Cirovac je tako 'istripovao' svoj ter i vazno je da je njemu kul, ter ima neku Temu, tako da samo uzivaj ;)
kao shto rekoshe, Tarantuli je sve jedno...

'zon sa cackalicama je Vrh !!!! jedino shto nije prakticno i bolje shto si izvadio...
uzivaj !!!

cirovac
09.12.09., 20:01
Evo posto sam izvadio cackalice iz Terarijuma ubacio sam mu novi dodatak,manje opasan po njega ali cisto da upotpunim temu "voodo vilage"

Hvala Sx1! :icon_salut:

MidnightStar
09.12.09., 20:32
Vidim da si cvrsto resen da postavis neku plemensku temu:) Samo fale figurice poluobucenih crnaca;) Dobro izgleda,mala promena u odnosu na druge ter.

Chobi
09.12.09., 20:54
:o Do jaja!

SxOne
11.12.09., 03:42
@cirovac
jel ti to i rosish ter ?
poshto vec imash Bazen sa vodom, mislim da ne morash i da rosish dodatno, kako sam izguglao 50%-60% vlage je dovoljno, a kapiram da bazen toliko pravi...
proveri sa iskusnijima.....

Miroslav
11.12.09., 14:03
Pazi stvarno, rosi terarijum. To je Boehmei, njima ne treba velika vlaga. Zadovoljavajuće je vlažnost vazduha koja je u stanu. Nema potreba za orošavanjem, pogotovo ako je u terarijumu još i posuda sa vodom.

cirovac
11.12.09., 20:14
Jesam mu ga dao malo po vlaznosti taj dan,ali nista preterano posto je treset bio suv kao pepeo!

Evo sinoc sam spavao kod ribice i sada kada sam pogledao T vidim da je potamnela (ne zato sto sam joj nedostajao) vec zato sto treba da se presvuce,pa cu malo da joj navlazim treset...

naravno da cu ubaciti novih slidza kad bude fresh presvucena!

Miroslav
11.12.09., 21:47
Nema potrebe da joj još vlažiš treset. Imaš posudu sa vodom i to ti je dosta. Ono isparava dovoljno i stvara joj adekvatnu vlažnost. Bitno je napraviti joj uslove neophodne za život što približnije onima kao u prirodnom okruženju.

zokis
11.12.09., 23:26
Extra terarijum. Do suza sam se nasmejao pogotovo na promenu koju si uradio. Kratko jasno ...CAR !!! :-)

cirovac
20.12.09., 16:21
evo par slidza dan posle presvlacenja moje boehmei!
sad do cetvrtka cekanje da joj se stvrdne egzoskelet pa opet u lov :club:

SupaFreshColors! :o

Dusan1992
20.12.09., 17:48
Super. Jel znas otprilike koliko je porasla? Na slici se vidi da si izbacio onu logorsku vatru, sto?:D

ynj
22.12.09., 15:48
extra ti fora sa raznjem...a i ter je extra stvarno se razlikuje od svih drugih....xtra...sve pohvale...svaka cast...ma vrhunski

pa sto skloni razanj,mogao si samo da ga otupis,mad i ovako lepo izgleda

cirovac
23.12.09., 13:11
Hvala vam,drago mi je da vam se svidja terarijum.
Razanj sam izbacio jer mi se ukopala tenebrija i samo gomila pod zemljom i par puta mi srusila razanj,pa sam tu puk'o i cekam da je nadjem i izvadim pa cu ponovo da stavim razanj,jer je i meni gotivna ideja :icon_cheers:

Ne secam se koja je bila velicina tarantule pre presvlacenja ali sada joj je velicina tela 3cm a raspon nogu oko 7cm do 7.5cm!:norty:

ynj
23.12.09., 13:22
a de si kupio bilj.i kokos?

cirovac
23.12.09., 13:28
Kokos sam kupio u Maxiu i kuci cu sam mu napravio sam...
a biljke.....cek da ne vidi keva....prosla je.....biljke sam digao kevi iz hodnika!:icon_bash:

minimall
23.12.09., 22:29
ma nemoj mi reci da krijes terarijum od keve ili joj vracas biljke kad nisi kuci hahaha

cirovac
24.12.09., 15:08
:erm: Ona se krije od terarijuma ako cemo iskreno... :eek: