PDA

Pogledaj punu verziju : Hmmm.... (Cudno ponasanje leopard gekona)



FatBastard
20.12.09., 18:53
Ima li neko konkretno mishljenje chemu ovakvo bahato ponashanje ?! =]
To je josh uradila par puta, konkretno kada bleji neshto na sred terarijuma pa ja udjem u sobu polako, ne upalim svetlo i to a ona me primeti i onda krene ovako da mashe repom... =]
Valjda kada se oseti ugrozheno ili tako neshto onda se razgoropadi... =]
Predlozi dobrodoshli, pogledajte kraj !!! =]

http://www.youtube.com/watch?v=-nClnj_loBw

Cold_Beer
20.12.09., 19:16
To ti je isto kao i kad se macka sunja! Sigurno je videla nesto sto joj je privuklo paznju,pa je htela da se prisunja. Moje to rade kad je plen u pitanju i kad vide nesto nepoznato u terarijumu.

Dusan1992
20.12.09., 19:50
Wow kao u nekom hororu.:D

rassa
21.12.09., 00:47
hah kako dobro, kao neki predator :D


pogledajte kraj !!! =]




hahahahhahahahahahahahhahahaahhahahahahahahahhahah ahahahaahahhahahahhahahahahahahahahhahahahahhahaha hahahhhahah she saw you dude, run, save your life

ynj
21.12.09., 12:12
extra je....ali takvo mahanje repom mi nelici na ponasanje gustera....imas xtra ljubimca...

ganjachica zmajeva
21.12.09., 12:35
Kako je na kraju podigla glavu. Swaaatkoo :)
Ali nemam pojma zasto bi to radila.

Cold_Beer
21.12.09., 13:24
extra je....ali takvo mahanje repom mi nelici na ponasanje gustera....imas xtra ljubimca...

Ko god ima leopard gekona,morao je nekad da vidi ovako nesto i to je sasvim normalno ponasanje za njih. Ne znam odakle ti to da ovo nije normalno ponasanje.

FatBastard
21.12.09., 14:14
Drago mi je da vam se dopada clip... =] Nadam se da su vam bili ukljucheni/pojachani zvuchnici, poshto sam to zaboravio da napomenem... =]

Slazhem se da to radi kada vidi neshto nepoznato, u ovom sluchaju to sam ja koji je gledam iz mraka ! =]
Mahala je repom i ranije u raznim situacijama...
Npr. kada joj bubashvaba dosta dugo bezhi onda se nekako vishe uzhivi u sam lov pa pre nego shto je smazhe mashe repom ali dosta, dosta brzhe... Kao zvecharka (stavicu i taj clip ovih dana)...
Takodje kada neko nepoznat stavi ruku u terarijum ili hoce da je uzme, onda ovako kao na clipu mashe repom... Kao da preti ali se ne krece, ukochi se i mashe...
Ovo je bio prvi put da bash hoce da me prozhdere.... =] =] =]

Spy koliko vidim nije rekao da je nenormalno ponashanje, mislim da je to napisao vishe da bi mi pohvalio Jabbicu i puno hvala na tome !!! =] =] =]

Rassa bukvalno ko predator... =] =] =]

Paris Reptiles
21.12.09., 15:01
odličan film,svaka čast!:)

FatBastard
21.12.09., 20:02
Npr. kada joj bubashvaba dosta dugo bezhi onda se nekako vishe uzhivi u sam lov pa pre nego shto je smazhe mashe repom ali dosta, dosta brzhe... Kao zvecharka (stavicu i taj clip ovih dana)...

http://www.youtube.com/watch?v=DbKYzb4Jzqw

rassa
21.12.09., 21:25
ehehehhehe

odlican snimak!

Dusan1992
21.12.09., 21:37
Odlican video, jos bolji gekko.:D

MidnightStar
21.12.09., 22:41
prvi snimak ti je jak,narocito kraj! samo sto ne rece-axa,tu si,vidim te!
:D

Rokerka
22.12.09., 10:50
Sasvim normalno ponasanje. Cesto ih zbuni neka senka, pa se pripremaju za lov ili brane teritoriju. Isto radi muzjak kad oseti miris drugog muzjaka.

kiza
22.12.09., 19:16
Prvi snimak je super. Muzika ubija, isekao sam se... :eek:

StevaNS
23.12.09., 09:37
Svka cast. Extra tajming za muziku!

Ako nije tajna, gde si kupio onu biljcicu iza koje se sunja na pocetku klipa i posto?