PDA

Pogledaj punu verziju : Problem sa hranjenjem



gaspar
22.12.09., 14:30
Imam problem sa hranjenjem, tarantula mi je stigla pre mesec dana i do sad je izgleda pojela samo jednu tenebriju (nisam siguran da je pojela, ali ne mogu da je nadjem nigde). Da li je normalno da toliko dugo ne jede? Mnogo me to brine, sad sam mu cak ubacio i u mrezu i opet ni da mu pridje.. Inace vrsta je P. Cambridgei i velicine je oko 2cm. Hvala u napred ;)

StevaNS
22.12.09., 14:42
Nemas frke. Jesce kad bude htela. Ali trebalo bi da potrazis tenebriju. Sledeci put joj smrskaj glavu pincetom da ne moze da se ukopa. Ako je ziva i izadje dok se tarantula presvlaci... gotova stvar..

lesa
22.12.09., 16:12
nemoj da brines nista moja smithi nije jela 3 meseca i bas sam se zabrinuo za nju,ali pre nekoliko dana sam joj ponudio crva i ona ga je zgrabila.tako da one ce da jedu kad one budu htele ti je samo svaki drugi treci dan nudi pa ce uzeti kad ogladni.

Dusan1992
22.12.09., 16:54
Nemas frke. Jesce kad bude htela. Ali trebalo bi da potrazis tenebriju. Sledeci put joj smrskaj glavu pincetom da ne moze da se ukopa. Ako je ziva i izadje dok se tarantula presvlaci... gotova stvar..


Pa nemora da znaci da ce je crv pojesti dok se bude presvlacila;)

StevaNS
22.12.09., 17:21
Pa nemora da znaci da ce je crv pojesti dok se bude presvlacila;)

Pa ne mora da je pojede... Dovoljno je malo da je gricka i opet..gotova stvar..
Ali ne mora ni to, samo je vrlo verovatno. Pa ko hoce da se igra nek izvoli.. Crve je skoro stalno gladan. A u ter-u uglavnom bas nema sta drugo sta bi mogao da jede..