PDA

Pogledaj punu verziju : koje bilj.da stavim



ynj
22.12.09., 15:54
koje bilj.da stavim
prave ili vestacke??????

mmsl
22.12.09., 16:44
he, pa napisi nesto vise, sta cuvas, gde cuvas? Inace svoj terarijum uredjujes po svom ukusu, ali da sto vise lici na prirodno staniste, naravno i biljke biras tako. Ja u svom ter. drzim i vestacke i prave...

Mihajlooo
22.12.09., 22:10
Ajd da ne ponavljam temu da i ja pitam. Sta da stavim kod zaba ( red eye tree frogs)??? Vlaznost je veca 80% i ima svetla ( UVB lampa). Unutra je fitonija, 2 bromelije, 4 tilandsije, brsljen i nekoliko puzaviza. Sta jos?

ynj
23.12.09., 13:09
he, pa napisi nesto vise, sta cuvas, gde cuvas? Inace svoj terarijum uredjujes po svom ukusu, ali da sto vise lici na prirodno staniste, naravno i biljke biras tako. Ja u svom ter. drzim i vestacke i prave...
b.smithi
kriket kiper


Ajd da ne ponavljam temu da i ja pitam. Sta da stavim kod zaba ( red eye tree frogs)??? Vlaznost je veca 80% i ima svetla ( UVB lampa). Unutra je fitonija, 2 bromelije, 4 tilandsije, brsljen i nekoliko puzaviza. Sta jos?
kojih je dimenzija?

mozes neki panj obrastao mahovinom...one to vole.....

Mihajlooo
26.12.09., 11:14
Pa ter je preko 200l tacne dimenzije sam zaboravio ali ima mesta u svakom slucaju. Panja i mahovine ima...

sasha
19.01.10., 02:00
Ajd da ne ponavljam temu da i ja pitam. Sta da stavim kod zaba ( red eye tree frogs)??? Vlaznost je veca 80% i ima svetla ( UVB lampa). Unutra je fitonija, 2 bromelije, 4 tilandsije, brsljen i nekoliko puzaviza. Sta jos?
Kod mojih rampoleona se fikus pumila pokazao kao veoma zahvalan.