PDA

Pogledaj punu verziju : pomoc oko hranjenja



zuba91@live.com
02.01.10., 23:12
zdravo svima pre neki dan uzeo sam p murinusa od homera i prezadovoljan sam samo bih hteo da vas pitam posto je napravio gnezdo u gornjem cosku terarijuma kako da ga nahranim da li da mu stavim hranu u gnezdo ili dole na pod????????????????:)

jelchica
03.01.10., 00:08
Generalni savet bi bio da mozesh i na pod ako je mrezom povezan sa "gnezdom" [da T moze da oseti vibracije kroz mrezu], a ako nije frljni hranu na gnezdo, zalepice se za pauchinu.
Mo'sh i da slikash ter pa da vidimo kako to izgleda ;)

zuba91@live.com
03.01.10., 01:14
e hvala puno okacicu cim mi se napuni foto aparat:D:D:D:D

Borko
03.01.10., 02:48
kao prvo,dobro dosao na forum...

sto se tice tarantule,dobar izbor.samo pazi ako ti je to prva tarantula.dosta su brzi murinusi i agresivni (bar ovi moji) a i otrov im je malo jaci.

mozes slobodno da ubacis npr lateralisa u terarium,sam ce ga on pronaci ili sto kaze jelchica,baci u mrezu blizu njegovog sklonista.

Dusan1992
03.01.10., 03:05
Ma samo ubacis bubu i T ce je zgrabiti dok trepnes, pogotovo murinusi. :D

concepcion
03.01.10., 10:45
ako dajes crve malo im smrskaj glavu samo da se ne ukopava,bice dovoljno ziv da se mrda i da tarantula oseti vibraciju a nece se ukopavati,a za bube kao sto ti rekose ''frljni'' i nema frke ;)

zuba91@live.com
03.01.10., 16:51
e ljudi hvala vam puno uspelo je bas je onako brzo zgrabio plen.svidja mi se sto su bas agresivni:D:D.hvala jos jedanput svima na savetu:D

exsex
03.01.10., 19:30
Pazi ako se presvlaci nece da jede a hrana ne pojedena moze da ga povredi.Kad su gladne stanu na ulaz u skloniste i vrebaju, pa ti odluci u kojem je stadiumu.

SxOne
03.01.10., 20:05
mislio sam da necu za dzabe napraviti onu temu........
prelistaj malo forum i samo ce ti se kasti ;)

evo teme o hranjenju !!!
http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=7559

poz