PDA

Pogledaj punu verziju : Tenebrija



gaspar
02.01.10., 23:16
Opet ja sa mojim sitnim problemima :D
Dakle, imam u jednoj posudici 20-ak crvica, danas sam otvarao posudu i naisao na dve bube... Da li smem da ih ostavim u toj posudi ili moram da ih odvajam? Da li smem nju da dam tarantuli? Ipak je moja p. cambridgei veoma malo veca od ove bubice pa se plasim... pomaagajte :D

IV@N
02.01.10., 23:50
ne moras bube da vadis...a nemoj da dajes bube,one ce da se pare pa ces imati male crve,i tako uvecati koloniju,hrani je crvima ;)

SxOne
03.01.10., 19:57
Opet ja sa mojim sitnim problemima :D
Dakle, imam u jednoj posudici 20-ak crvica, danas sam otvarao posudu i naisao na dve bube... Da li smem da ih ostavim u toj posudi ili moram da ih odvajam? Da li smem nju da dam tarantuli? Ipak je moja p. cambridgei veoma malo veca od ove bubice pa se plasim... pomaagajte :D

mogu zajedno crvi i bube
mozesh da dash tarantuli bubu, ali mislim da niko sa foruma to ne praktikuje, tako da ako ne morash nemoj joj dati bube...

a eventualno ako ih josh uvek drzish u onoj maloj kutijici, vidi da ih prebacish bar u neku vecu, bar da imaju prostora kao dve te kutijice ;)

i te bube ce ti napraviti male crve vrlo lako i dosta brzo, za par meseci :)

dash im po parce jabuke KOLIKO MOGU DA POJEDU najbolje, ne vishe, i to je sve... eventualno da im pospesh oko 5cm neke meshavine, Brashna, mekinja, pshenicnih klica, shta god... da bash ne polezu jaja na plastiku :)

a ako ti treba josh informacija evo ti tema, tu cesh naci sve informacije..
http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=2563

gaspar
04.01.10., 22:32
Hvala puno SxOne, prebacio sam ih u neku dosta vecu posudu i stavio im mesavinu svega brasnastog sto sam nasao u kuci - plazma, kukuruzno i psenicno brasno, prezle, neki koncentrat sa sela itd :D

Miroslav
04.01.10., 23:50
Pazi samo da ti se zbog plazme i prezle sve to ne ubuđa.

Dusan1992
05.01.10., 01:12
Najbolje pomesas mekinje i koncentrat za pilice i svaka 3 dana ubacis povrce. Ja ubacujem dosta kupusa i sargarepe. Od voca samo jabuke jedu.