PDA

Pogledaj punu verziju : moje prvo hranjenje



concepcion
06.01.10., 21:55
pre dva dana sam uzeo od pedje kolumbijsku duginu,ima oko 60 cm,evo upravo je bolo prvo hranjenje kod mene i ujedno prvi put da hranim zmiju :) odledio sam misa na ta peci,lepo se ugrejao,uzeo sam ga za rep malo promrdao i moj zverka se probudila,izasla je iz treseta i capila ga,dobro da nije meme drmnula ;) na zalost fotoaparat nema,### socijala....pa ne mogu da vap pokazem slike ali ja sam odusevljen,znaci presla je na mrtav plen sve extra,hvala pedji na instrukcijama

NecrovoX
06.01.10., 22:38
Nemoj rukom da je hranis,moze da se zezne pa da tebe uhvati za ruku umesto plen da mazne.
Uzmi neku pincetu ili neka jeftinija varijanta odes kod kineza i uzmes hvataljke za rostilj za nekih 100din.

zuba91@live.com
06.01.10., 23:41
izvini druze koliko si je platio ako nije tajna :confused:.

concepcion
07.01.10., 00:18
60 evra su posle nove godine... nece se pedja ljutiti nadam se za iznosenje cene ;) a znam da ne treba rukom nego nemam pincetu pa reko aj da probam,nabavicu nesto vec,hvala u svakom slucaju na informaciji

freepartyman
07.01.10., 01:19
Nema veze sto si hranio iz ruke jer je jos mala,i da te capi nema veze:) Super je sto je tako glatko proslo prvo hranjenje, a i necudi me jer dugine boe su retko kada gadljive na hranu:D

concepcion
07.01.10., 01:23
ma ja sam se odusevio pogotovo zato sto je prva zmija meni a video sam ovde da mnogi imaju problema sa prebacivanjem sa zivog na mrtvo tako da extra je ispalo...

zuba91@live.com
07.01.10., 01:57
ok druze hvala puno moram i ja ovih dana do pedje da odem neku zmiju da kupim