PDA

Pogledaj punu verziju : P. cambridgei spol



lukas
08.01.10., 01:48
Bok svima, bio sam prijavljen ovdje pod nickom "johny", ali sam zaboravio svoju lozinku pa sam napravio novi nick.
Jos davno sam ovdje vidio temu gdje je netko od vas prema dlacicama na zadnjim nogama poluodraslog cambridgeia mogao zakljuciti spol... molio bih tog nekog da mi pomogne...

PS ja sumnjam na muzjaka

evo i slika

Bifrost
08.01.10., 03:44
A sto po tome? Zar ti nije lakse i sigurnije po odbacenoj koži ili bar po epigasticnom prorezu?

marko
08.01.10., 03:49
Sumnjam na ženku zbog opistosome.

kimo
08.01.10., 11:41
Ženka 99%, mužjak bi bio več odrastao na toj veličini :) Po dlačicama je Žarko pre gledao,ali mislim da je to nemoguće...ko zna...

lukas
08.01.10., 13:15
A sto po tome? Zar ti nije lakse i sigurnije po odbacenoj koži ili bar po epigasticnom prorezu?

Zato sto sam pauka kupio ovakvoga, a nije se jos presvlacio kod mene, pa me zanima. ;)

ako je zenka, onda super :D

kimo
08.01.10., 13:51
Trebala bi da bude, ako je ono što jede odrasli mužjak dubije...to sam ja procenio po veličini jer su mužjacima tela jako,jako sitna kod te vrste...

lukas
08.01.10., 14:39
Jede odraslog muzjaka dubije, tako je.
Kimo nadam se da je tako. :D

Miroslav
08.01.10., 14:42
I ja mislim isto što i kimo. Mužjak bi na toj veličini bio drugačiji, dlakaviji i najverovatnije već polno zreo (a ne vide se kukice).

Kuni
08.01.10., 16:40
Ja sam ranije imao muzjaka i mislim da mu noge zaista jesu bile "cetkastije" tj. dlakavije, pa sad... kad se tvoj(a) presvuce bices 100% siguran, ali kanda je veca verovatnoca da je zenka (nadam se), poz!