PDA

Pogledaj punu verziju : Carpet podloga u T za B.Agamu?



Eonic
17.01.10., 13:49
da ili ne? gde god da sam pogledao, svi je hvale kao odlicno resenje, jedino bolje tj. efikasnije su novine...
http://s3.amazonaws.com/tc-photos/11442/product/standard/504429.jpg
sad ne znam da li neko kod nas ima za prodaju ovako nesto? ili da odem da kupim isti taj fazon kao itison ili tako nesto :icon_cheers:

mmsl
17.01.10., 14:43
...pa carpet je ok sto se tice odrzavanja higijene, ali moje misljenje je da je neprirodna i da se tesko odrzava vlaznost. Ja bih pre koristio pesak, ili nesto u tom stilu, ali to je tvoj terarijum pa ti vidi sta ti se svidja i sta ti je najbolje.... Inace ima je u Pet centru, ja sam bio pre neki dan i tamo sam je video ali nisam gledao cene...

dule87
17.01.10., 14:53
Nije ni mislio da stavlja kod tarantula, ovo T odnoslio je na terarijum.. A sto se tice vlage i bradatih agama.., ona i nije bas potrebna u toj mjeri da itison predstavlja problem.. Moje misljenje je da pored estetike, koja se narusava itisonom, problem predstavalj samo ciscenje. Jer kad u ovom slucaju agama vrsi nuzdu, ti moras da operes cijeli itison, a ne kao kod treseta ili dr. podloga samo odstranis dio koji je zaprljan.

mmsl
17.01.10., 14:54
znam, lose sam procitao, zato sam i izmenio...izvinjavam se...

sasha
17.01.10., 15:11
Treba da kupis onaj grubi koji se stavlja umesto trave na terene za mali fudbal.Lako se odrzava jer samo papirnim brisacem izvadis kaku,kozu pocistis usisivacem a i jeftin je pa uzmes duplo da zaprljani za minut zamenis a ovaj deterdzentom operes.Oni podnose vlagu,samo je pitanje kako ce se osecati podloga.Posto sam tepihe za reptile videla samo na slici zamolila bih onog ko je video oba da napise u cemu je osim cene razlika izmedju ova dva.

poskok
17.01.10., 15:41
Kupi obican zeleni itison, odlican je kao podloga i nije skup. Ekstra lak za odrzavanje