PDA

Pogledaj punu verziju : predavanje o paucima i skorpijama



rassa
20.01.10., 18:54
Dosla mi nova prof. biologije i pito sam je dal moze da dodje neko da nam predaje o paucima i skorpijama (ona vodi prezentacije i te gluposti) posto ce to za mesec dana doci na red i rekla je da moze :D, meni su na pamet pali marko i kimo jer su iz NS al nem pojma pa sta vi mislite. Idem u gimn. Isidora Sekulic prirodno-matematicki smer, IIgod ...
marko, kimo...

marko
20.01.10., 19:27
Nemam ništa protiv ako mi se uklopi u raspored.
S obzirom da je to tek za mesec dana ne mogu ti ništa obećati unapred.

kimo
21.01.10., 00:20
Takođe...mada je marko kompetentniji od mene, ja sam stidljiv :)

JOBAH
21.01.10., 00:39
kimo ne zezaj i uploaduj nam ono sto si obecao ;)

marko
21.01.10., 01:30
Takođe...mada je marko kompetentniji od mene, ja sam stidljiv :)Ti stidljiv? E sad bih nešto napisao ali neću.
Kimo, ti znaš šta sam hteo da napišem :D

Bifrost
21.01.10., 02:45
Znam ja :D

Geni
21.01.10., 06:16
Ljudi, škola je u pitanju tako da tamo nema alkohola i time je izjava o Momčilovoj stidljivosti tačna ::)

rassa
21.01.10., 08:57
ja sam mislio da vas dvoje zajedno

Geni
21.01.10., 08:58
Rašo, bolje dovrši tu rečenicu inače će svašta da se iskonstruiše ovde ::D

kimo
21.01.10., 09:02
Hehe...pa onda bi moglo, ja ću da budem statista :)

rassa
21.01.10., 09:17
Rašo, bolje dovrši tu rečenicu inače će svašta da se iskonstruiše ovde ::D
lol




nema tu bas mnogo da se prica, onako uopsteo i osnovno u principu bas kao iz knjige
i naravno ponesete 1 tarantulu i 1 skorpiju radi reda :)

concepcion
21.01.10., 10:23
bitan faktor je i kako izgleda profesorka ,to si zaboravio raso:D

marko
21.01.10., 11:39
Hehe...pa onda bi moglo, ja ću da budem statista :)Tipično za ljude iz roda Lala. :D

Bifrost
21.01.10., 11:56
Rašo, bolje dovrši tu rečenicu inače će svašta da se iskonstruiše ovde ::D

Sve si nam pokvario :( ::D

Geni
21.01.10., 11:58
Što? Nije je dovršio ::D

Nemanja
21.01.10., 13:28
Nemojte Momcila da vodite, on kad razvuce temu, svi ce popadaju... :D
Obavezno ponesite neku maculatu i dajte je djacima u ruke, da se igraju!

Anea
21.01.10., 17:06
U moje vreme su biologiju predavale Carevicka(matora ko biblija) i baba(zena koja spava na casu,bukvalno ima bradu i ogromna je...)Jel otisla neka od njih u penziju?ko sad predaje biologiju?

kimo
21.01.10., 18:12
Ako te lepotice rade i dalje, ja mislim da imam obaveza tog dana :D A ako se zadesi da odemo, marko voli starije gospođe pa će se družiti sa drugom navedenom,deluje mi strašnije :p

P.s. Koja je razlika ako je prva matora ko biblija a druga baba :)

Anea
21.01.10., 19:06
pa prva je matora ko biblija ali je oke bakica..znas one fine gospodje sredjene,nasmejane,onako vode o sebi racuna,ali i dalje imaju 100 godina..e ona je takva.
A drugu smo mi zvali baba iako je mladja od prve,jer je zena stvarno posebna..em je debela, em je dlakava,em se nikad ne pere kosu em zaspe na casu pa hrce,em nema veze biologiju jer je njoj sta god da smo ucili bilo: Deco to vam je kao kod kokoske :P

tako da...ako vise preferirate ovakav tip dama, nemojte propustiti priliku :))

rassa
21.01.10., 22:03
U moje vreme su biologiju predavale Carevicka(matora ko biblija) i baba(zena koja spava na casu,bukvalno ima bradu i ogromna je...)Jel otisla neka od njih u penziju?ko sad predaje biologiju?


pa prva je matora ko biblija ali je oke bakica..znas one fine gospodje sredjene,nasmejane,onako vode o sebi racuna,ali i dalje imaju 100 godina..e ona je takva.



ta sto kazes matora ne znam ko je
carevicka je meni predavala I godinu i evo sada je otisla, bas mi je zao, ona je jako dobra, toliko se trudi da objasni da ti bude zao da ne naucis, onako, zbog nje :)


sad mi je neka nova, ne znam kako se zove, tek je tu 2 casa a deluje super


PS. bilo bi super kad mi neko sredio ovu temu jer sam joj reko za ovaj forum i mozda dodje pa da ne zatekne ove opise i biranja, ko ce koju :D

marko
21.01.10., 23:12
PS. bilo bi super kad mi neko sredio ovu temu jer sam joj reko za ovaj forum i mozda dodje pa da ne zatekne ove opise i biranja, ko ce koju :DČak i ako baci oko na forum, mislim da kafić neće ni pogledati. ;)



Ako te lepotice rade i dalje, ja mislim da imam obaveza tog dana :D A ako se zadesi da odemo, marko voli starije gospođe pa će se družiti sa drugom navedenom,deluje mi strašnije :p
Eh, ovo je bilo nisko pa moram da se branim :D

Šta se ti cimaš oko profesorica? Kakva god da je, ti si lala, zašto da radiš nešto kad ne moraš :lol:


Šalu na stranu ljudi, treba održati kratko predavanje/prezentaciju a ne tražiti partnera, pogotovo ne u drugom razredu srednje škole. Trebalo bi da na forumu ima novosadskih biologa ili budućih biologa (gordond ako se ne varam). Možda je bolje da se neko od njih javi za ovu priliku, njihovi odgovori su mnogo kompetentniji od odgovora nas entuzijasta.

kimo
21.01.10., 23:37
Tako je :) Slažem se, oko ne rađenja, a i biologa...

Bifrost
21.01.10., 23:48
Hehe vidi ih sto su se usrali, kontaju da je profesorica vec procitala sta su pisali pa im se ne ide vise hehe.

kimo
21.01.10., 23:55
Haha, ko šiša profesoricu :) a i znam ja ko će je ukrotiti ako se bude bunila...

Bifrost
22.01.10., 01:44
E pa raso kec ti je zagarantovan hehe, cim profesorica vidi kakve si divljake teo dovedes ::D

gordond
22.01.10., 02:52
pa prva je matora ko biblija ali je oke bakica..znas one fine gospodje sredjene,nasmejane,onako vode o sebi racuna,ali i dalje imaju 100 godina..e ona je takva.


Momcilo upravo takve voli, koliko god izgledao stidljiv:D:D:D

StevaNS
22.01.10., 10:06
Ljudi, škola je u pitanju tako da tamo nema alkohola i time je izjava o Momčilovoj stidljivosti tačna ::)

Haha.. ZNAO sam da je alkohol u pitanju... :D


Nemojte Momcila da vodite, on kad razvuce temu, svi ce popadaju... :D


Vec mogu da ga zamislim... "Pa, tarantule su opasne... Mislim... nisu opasne .. nego.. ako je neko alergica... ono... onda su ... opasne..."
:th_clap:

Sorry Kimo nisam odoleo.. :)

kimo
22.01.10., 12:39
Ma nema frke, videćemo se mi :)

gordond
22.01.10., 13:09
Šalu na stranu ljudi, treba održati kratko predavanje/prezentaciju a ne tražiti partnera, pogotovo ne u drugom razredu srednje škole. Trebalo bi da na forumu ima novosadskih biologa ili budućih biologa (gordond ako se ne varam). Možda je bolje da se neko od njih javi za ovu priliku, njihovi odgovori su mnogo kompetentniji od odgovora nas entuzijasta.

U pravu si, ima nas par i Anea mi je koleginica, ali mislim da je Rassa ovde mislio na teraristicku pricu a ne na biolosku.
A ionako se ne zanimam i ne razumem u pauke tako da ste ipak vi kompetetniji. O paucima znam samo neke osnovne stvari. ###, takva je nauka, moras da se opredelis za nesto;)

marko
22.01.10., 15:01
...ali mislim da je Rassa ovde mislio na teraristicku pricu a ne na biolosku.Skoro 100% sam siguran da Rassa i profesorica misle na različite stvari, ali vreme će pokazati.

Bilo kako bilo nije nikakav problem, rekoh već da mogu doći ako mi se uklopi u raspored. Kimo takođe mora da ide jer treba da kaže nešto o škorpijama o kojima ja pojma nemam. :)

gordond
22.01.10., 16:37
Sto se tice bioloskog dela, ja vam mogu dati literaturu...

rassa
22.01.10., 21:31
mislim da je Rassa ovde mislio na teraristicku pricu a ne na biolosku.
A ionako se ne zanimam i ne razumem u pauke tako da ste ipak vi kompetetniji. O paucima znam samo neke osnovne stvari.


Skoro 100% sam siguran da Rassa i profesorica misle na različite stvari, ali vreme će pokazati.



Sto se tice bioloskog dela, ja vam mogu dati literaturu...

mislio sam na biolosku al usput tu se moze ubaciti i teraristika malo

a nisam spomeno biologe jer je tu, u knjizi, sve osnovno sto svi s foruma znaju, tipa sta su helicete, pedipalpi, culni organi, sta jedu, bodlja kod skorpije, gde zive, cesljoliki culni organi i tako da nema potrebe za nekom literaturom ----> jedino da vam pokazem sta pise u knjizi pa vi to malo prosirite a i ne morate jer je akcenat na zivoj tarantuli i skorpiji :D


ja sam spomenuo kima i marka jer znaju dosta, poznaju se, a i iz novog sada su :D
naravno da moze i gordond s vama il ko god vec

gordond
22.01.10., 21:52
Da, ali ovo je malo ozbiljnija literatura od te iz srednje skole i mnogo vise pise;)

rassa
09.02.10., 15:16
pita profesorica jel moze sledece nedelje u cetvrtak?

najbitnije je da donesete 1-2 tarantule i skorpiju a za pricanje ce te lako ;)

marko
10.02.10., 12:07
Teško da ću moći. Počinje mi semestar u ponedeljak. Hajd neko drugi nek se javi.

rassa
08.03.10., 19:09
pre koji cas krenemo da odgovaramo i krene profecorica da busi pitanjima, padaju 3ke i prozove ona mene i kaze da procam sve sto znam o tarantulama :D i jos po nesto sto se tice drzanja i dobijem 5 ko kuca :D