PDA

Pogledaj punu verziju : Parahybana poludela :)))



Iris
21.01.10., 14:03
Tako ona ima obichaj da se popne (!) do krova terarijuma koji je od metalne zice i da zavlachi zube u rupice i da ih prevlachi preko proizvodeci khm pa ono, neprijatne zvukove u 3 ujutru...:))) al ajde, na to sam se navikla...mada definitivno josh uvek nisam skontala zashto to radi? Ali juche je uz to shto je pokushavala ochigledno da pokida dotichnu mrezu sad pochela da prska neku technost po mrezi, otrov shta li...? Ideje?:confused:
Da dopunim, vlaga i temp su ok :))

Geni
21.01.10., 14:06
Normalno ponašanje, oće da izađe. To što pušta otrov je nenamerno i polsedica je pritiska na helicere pretpostavljam.

Iris
21.01.10., 14:12
e ako pokida ovu mrezu...svaka joj chast...ali ne bi joj bio prvi put da pobegne :))) Samo se brinem da ne izlomi zube na mrezu?? :((((

Miroslav
21.01.10., 17:13
Možda nije otrov ta tečnost. Meni neke tarantule znaju da naprave kapljicu vode na zidu tunela, kao rezerva. Možda je to u pitanju.

jelchica
21.01.10., 18:55
Pravio je i meni boehmei tu kapljicu na zidu posudice, 2-3 puta (da sam ja videla). Moj životinjski insekt mi kaže da to nije bio otrov :P

SxOne
21.01.10., 23:05
Tako ona ima obichaj da se popne (!) do krova terarijuma koji je od metalne zice i da zavlachi zube u rupice i da ih prevlachi preko proizvodeci khm pa ono, neprijatne zvukove u 3 ujutru...:))) al ajde, na to sam se navikla...mada definitivno josh uvek nisam skontala zashto to radi? Ali juche je uz to shto je pokushavala ochigledno da pokida dotichnu mrezu sad pochela da prska neku technost po mrezi, otrov shta li...? Ideje?:confused:
Da dopunim, vlaga i temp su ok
a odakle prska tu tecnost ? iz kog dela tela ???
ako prska iz guze onda to i nije otrov :) (mozda jeste neka vrsta :):cool: )

Iris
22.01.10., 16:41
ne ne, te kapljice su se pojavile bash kad je provlachila zube kroz rupice u mrezi... i uopshte mi se ne svidja situacija...ona ladno moze da proshiri te rupice jao jao...montrumchic moj...:D

Dusan1992
25.01.10., 14:50
ne ne, te kapljice su se pojavile bash kad je provlachila zube kroz rupice u mrezi... i uopshte mi se ne svidja situacija...ona ladno moze da proshiri te rupice jao jao...montrumchic moj...:D

Da prosiri rupice na metalnoj mrezi:confused::confused:

Iris
26.01.10., 09:32
e ufotkacu kad maznem aparat pa cu okachiti :))) veruj mi..nije mi dobro kad to vidim... :D

marko
26.01.10., 16:06
Iris, nemoj da te brine to širenje rupa. Ako je ona standardna metalna mrežica kod koje su nekih dva milimetra rupice onda nema šanse da se desi nešto neplanirano. I moj chromatus je ranije to radio. Nije uspeo da pobegne već je samo odlomio očnjak nekako ali vrlo malo pri vrhu (ima negde slika) i ništa mu nije smetalo.