PDA

Pogledaj punu verziju : Pedja na Pinku



boky
27.01.10., 15:53
Upravo sam gledao na pinku neka emisija.. Balkan party.. bio je i Vuk tamo..
Pored njega je sedeo Pedja.. 99% je to covek koji mi je prodao sve zmije, posto ga nikad nisam video uzivo.. u studiju su bili neki reptili(gekon , albino burmanac, jos nesto je bilo u ostalim terarijumima al nisam video sta :( )..
Gledao sam 10 minuta pred kraj ako ne i manje :(
prepoznao sam ga po glasu i kasnije ga je ona zena pitala nesto.. i rekla Pedja.. to je on 99.99% .. sledeci put kad bude ovako nesto obavestite nas i gde mogu da gledam celu emisiju :D?

freepartyman
27.01.10., 16:15
Jeste, to je Pedja ;)

NecrovoX
27.01.10., 16:20
Pa sto neko nije najavio to?

Nicin
27.01.10., 16:21
Ja hteo da napravim temu, ali mi nesto bagovao net, jel to bilo uzivo ili?

freepartyman
27.01.10., 16:28
Treba sto vise ovakvih emisija, da ljudi uvide da zmije nisu bauk kao sto vecina ljudi misli. Sto kaze neki moj komsija " Mene u selu su ucili ili da bezim ili da ubijem".:mad:
Pedja je poslao odlicnu poruku na kraju emisije;) Svaka cast;)

Borko
27.01.10., 16:34
Pedja je poslao odlicnu poruku na kraju emisije

Nadam se da ce "oni" da shvate to sto je Pedja rekao na kraju!

boky
27.01.10., 16:36
ima li repriza?

Oggy
27.01.10., 16:44
Da, i ja sam video na par minuta samo... Video albinca i Alimpicku (gospode Boze...), i sacekao da vidim da nije Pedja gost. I jeste ;)

freepartyman
27.01.10., 16:48
Za reprizu proveri na sajtu pinka ili po novinama. Sto se tice onih sto treba da shvate ko je to jednom utuvio u glavu nece da menja misljenje jer to i ne zeli,ali netreba da truju decu sa lovackim pricama... Deca nemaju urodjeni strah od zmija, taj strah se stice pricom od okoline.

boky
27.01.10., 17:06
da i to dokazuje ova slika :) Pedjina zmija
preuzeto sa njegovog sajta za koji sam tek sad saznao
http://www.reptilia.cc/Izlozbe/InterSchool2004/Images/Large/HPIM0739.jpg
P.s. vec sam trazio na njihovom sajtu ali nisam nasao reprizu.. nadam se da je Pedja snimio ili zna kad ima repriza(za vikend , posto skorije nema) bas bi voleo da odgledam celu epizodu

Stefy
27.01.10., 17:07
Gledao sam!
Pricao je i kako pripitomi svoje pitone!

barakuda
27.01.10., 18:18
Ljudi, kakva televizija, repriza, vikend... Pa jel zivimo u proslosti? Gde je link na YouTube ili neki drugi sajt.

boky
27.01.10., 18:24
Ljudi, kakva televizija, repriza, vikend... Pa jel zivimo u proslosti? Gde je link na YouTube ili neki drugi sajt.

ti si se bas pogubio :o ;) :confused::confused:

rassa
27.01.10., 18:55
zasto se pogubio?

Oggy
27.01.10., 18:59
Ljudi, kakva televizija, repriza, vikend... Pa jel zivimo u proslosti? Gde je link na YouTube ili neki drugi sajt.

Sto se pogubio, u pravu je covek...

uki
27.01.10., 19:02
:icon_cheers:BRAVO PEDJA!:icon_cheers:
Siri teraristiku!

IV@N
27.01.10., 19:12
a jel moze neko od uzgaivaca da se zaebe pa da kaze kada je na tv-u ili nekom casopisu :D

Laki90
27.01.10., 19:15
Neka neko napise kada je ta repriza...da svi znaju.

spiderboy
27.01.10., 19:21
Da, i ja sam video na par minuta samo... Video albinca i Alimpicku (gospode Boze...), i sacekao da vidim da nije Pedja gost. I jeste ;)

šta je "albinca i Alimpicku"??

Oggy
27.01.10., 19:57
šta je "albinca i Alimpicku"??
Albino pitona i onu voditeljku (koja se preziva Alimpic) u istom kadru..

Chobi
27.01.10., 20:21
Gledao sam posledenjih pola sata.
Pedjo javi se reci nam kako je bilo, u kratkim crtama...emisija je trajala sat i po

Pedja
27.01.10., 21:46
Hvala :)

E ###, trebalo je da javim...
Snimanje bilo u ponedeljak a danas se emitovalo.Bilo je OK jer su reptili predstavljeni onako kako i jeste, a i cela zenska ekipa je razbila strah i drzala albinca u rukama i svi se odusevili.Od Vuka se malo teze dolazi do reci, ali OK :).
Pitacu ih dal ima repriza pa ako ima obavesticu vas.

Sepp
27.01.10., 21:51
Od Vuka se malo teze dolazi do reci, ali OK :).

A uz to i nema pojma o onome što priča, u ovom slučaju o zmijama...

Marcco
27.01.10., 23:10
Da, Vuk se malo nalupetao :)

concepcion
27.01.10., 23:20
svaka cast pedja ;),javi za reprizu ako saznas

Misha
28.01.10., 04:20
Djape jel ovaj burmanac sto je bio sa tobom u emisiji iz legla iz kojeg je i moj piton? Ako jeste,kako je bre porastao toliko,chini mi se da je duplo veci nego moj :) Il to mozda kamere uvelichavaju :)

boky
28.01.10., 12:14
moguce da je cale od tvog (Verovatno nasheg legla)

edit :aha tek sad vidim tvoj je iz ranijeg legla nego moj

Pedja
28.01.10., 13:33
Jeste Misho, iz istog je legla kao tvoj, ali on jede zamorca nedeljno pa je zato tolko narastao.

Rekli su mi da na zalost, nece biti reprize.

NecrovoX
28.01.10., 15:16
E pa onda resavaj snimak! Nadji nekako i stavo na you tube.
I bas ti svi zavidimo sto ti je zenski deo ekipe mazio pitona hehehhehe :)

boky
28.01.10., 15:25
Jeste Misho, iz istog je legla kao tvoj, ali on jede zamorca nedeljno pa je zato tolko narastao.

Rekli su mi da na zalost, nece biti reprize.

Koliko je star taj piton?

Misha
28.01.10., 15:38
Godinu i po,mozda koji mesec vishe...Moracu i ja da pocnem da ranim ovog mog malo cheshce :)

Laki90
28.01.10., 18:21
A da mi zovemo i zahtevamo reprizu...kazemo bilo je estra i hocemo da vidimo opet...ili da zove neko i kaze da je iz vrtica i da posalju snimak da gledaju deca :D

freepartyman
28.01.10., 18:29
Moj je takodje iz istog legla mozda malo manji od albinca iz emisije..Ja ga hranim vecim zamorcem na deset dana;)

Igor Velevski
28.01.10., 18:33
Pedja, potrazi im da ti daju emisiju na CD! Tako se to radi, nema zasto da ti ne daju!

Chobi
28.01.10., 22:32
Cuo sam da je pametovao Vuk nesto, da ti je upadao u rec i da te je ispravljao.
Jel to tacno?

rassa
28.01.10., 22:39
koji Vuk?
ne znam koji su bili sve gosti a dosta ga spominjete

kimo
28.01.10., 22:44
Ono je katastrofa emisija, da sam ja tamo bio, mislim da bih prvo izbacio Vuka, pa onda one glupače isfolirane i na kraju ostao sa ljubimcima da se igram...taj čovek je toliki ludak da ga treba ispitati, prvo što se pravi pametan pred onim retardima sa čistokrvnim pudlicama i čivavama, a priča gluposti i brani se kako su njega neka društva napadala i vređa ih javno...totalni kreten.

P.s. Vuk je direktor BG zoo-vrta.

sasha
28.01.10., 22:52
Ono je katastrofa emisija, da sam ja tamo bio, mislim da bih prvo izbacio Vuka, pa onda one glupače isfolirane i na kraju ostao sa ljubimcima da se igram...taj čovek je toliki ludak da ga treba ispitati, prvo što se pravi pametan pred onim retardima sa čistokrvnim pudlicama i čivavama, a priča gluposti i brani se kako su njega neka društva napadala i vređa ih javno...totalni kreten.

P.s. Vuk je direktor BG zoo-vrta.
Dobro da mi nisi vredjao yorkije jer bi odmah zaratili:club::)

kimo
29.01.10., 00:07
Hehe, ma nije to što su psi u pitanju, nego kako te pametnice(pevačice, voditeljke i tome slično) pričaju o psima, kao da poseduju ne znam ni ja kakva bića,to mene izluđuje,a i sam njihov stav i onda kada vidim naše ljubimce sa njima, iznerviram se :)

Rokerka
29.01.10., 10:20
E, i ja da se prikljucim:D: Pedja, daj snimaaaak!:club: (Ja sam jedna od onih koji ne gledaju Pink, mada obavezno svratim na Grand paradu:)Z)

Miroslav
29.01.10., 11:51
Ja sam jedna od onih koji ne gledaju Pink

Baš čudno, a po niku i avataru bi rekao da si zagiženi ljubitelj pink estrade ili kako li se već zove sva ta banda.

Rokerka
29.01.10., 15:05
@Miroslav: Ma da, bas sam zagrizeni ljubitelj (samo me je sramota da priznam), a nik i avatar koristim samo kao paravan!:D :D :D