PDA

Pogledaj punu verziju : Sajam prosao bolje nego sto bih sanjao.



uki
31.01.10., 16:13
Odem ja do sajama za duginu bou. ubijem par krugova i kupim duginu bou i kraljevskog pitona.:D. Iskupujem opremu za skoro pola cene.(jevtino na sajmu) cena boe 110e piton 50e. Dodjem kuci keva pocne da place. "Sta si to kupio, jedna uredu a dve su previse, i misi u zamrzivacu juuuuuu!". Sve sam ih smestio. boica vec pojela jednog misa. a pitonu cu tek dati.
Boa -15.jun.09
piton -nov.09
Boa je agresivna i samo se krije, a piton ono kulaja seta se nocu danju u skloniste.

evo par fotki

boky
31.01.10., 16:30
gde je bio taj sajam?
aha vidim ti si iz stockholma :P
uzmi rukavice i hvataj bou i drzi je u rukama svaki dan par sati i za 2-3 dana ce biti pitoma :)

rassa
31.01.10., 16:36
bole te kad si u Stockholmu :)
kraljevski za 50e

gde drzis pitona?

uki
31.01.10., 16:39
Ma nema problema vec sam je vadio. Sad je bas upravo piton progutao jednog misa. Sad odmaraju, a ja bi da ih vadim. Moram da se suzdrzim. Pa ista kutija kao za bou. samo sto imam i heating panel za uvece.
hvala na savetu.poz.;)

Bearded_dragon
31.01.10., 17:42
jadna keva.... Osecam kako bi moja plakala kad bi joj doneo 2 zmije... Jel si ranije drzao zmije?

Bifrost
31.01.10., 17:56
Stvarno aj da si doneo jednu, pa posle malo drugu... Ali dve au pravi šok ::D

uki
31.01.10., 18:14
Ma drzao sam davno nekoliko godina za redom neke belouske ali su bile u garazi tako da se nije bunila mnogo. ali sad je skroz kul sa time cak je i pipnula pitona. keve jesu panicari ali su radoznale.:p

Bifrost
31.01.10., 18:41
Da li je dozvoljeno slikanje na sajmu? Da malo vidimo kako ti sve izgleda.. :)

Bearded_dragon
31.01.10., 19:53
haha , moja keva je posle mesec dana pipnula agamu XD , ali sad je najvise voli :)

Miluttin
31.01.10., 19:53
E definitivno se selim u tvoje vode. Jedva cekam da se osamostalim, kapiram da cu imati tonu zmijuga!

uki
31.01.10., 21:14
Dozvoljeno je bilo, ali toliko je bilo naroda da stvarno nisam imao volju da slikam. posto se nista ne vidi od naroda. Mnogo dobrih cena je bilo, i kad sam malo bolje razmislio (sajam reptila nije svaki dan) ja sam uzeo i pitona, pa keva neka reaguje kako hoce, mada da me je ipak iznenadila. Ovo je samo pocetak kolekcije.:icon_cheers:. Najgori je prvi dan, posle mozes 10 komada da doneses.
imalo morelia viridis biak x sorong za 280e. ali mnogo bi mi bilo hahahaha. poz teraristi:icon_salut:

znj
31.01.10., 22:32
KOd nas je pitonce 180e,makar ja wideo tako!?

zarko
31.01.10., 22:36
sorong su jedni od jeftinijih zob boje koja je mahom konacno zelena...zato su toliko...biak i aru su malo skuplji a dizajneri idu ohoho

uki
31.01.10., 23:24
Sta mu znaci dizajneri?

boky
31.01.10., 23:45
KOd nas je pitonce 180e,makar ja wideo tako!?

sad ga pretera

zarko
01.02.10., 02:56
dizajner ukrstani lokaliteti.... neko pod dizajnerom smatra zmiju sa "pedigreom"
to su one zmije cija cena je visoka jer su KVALITRTNE i proizvod parenja odabranih roditelja a ne samo parim jer iam par!

vise sanse da ces dobiti razne morphove odnosno sare u ovom slucaju mite,tricolor, calico..i sl.

znj
01.02.10., 10:52
sad ga pretera
Pozowi jungle pet store,pa pitaj Igora koliko kosta ono njihovo pitonce!
:D
Ja kad nisam pao u neswest!:confused:

mara smuk
01.02.10., 19:09
Ma drzao sam davno nekoliko godina za redom neke belouske ali su bile u garazi tako da se nije bunila mnogo. ali sad je skroz kul sa time cak je i pipnula pitona. keve jesu panicari ali su radoznale.:p


Eeeeee Uosha, Uosha..... LOL koliko sam ljubomorna na tebe :bash: hehehe ali OZBILJNO!! :D zamislite shta se meni desilo kad je Uki bio u Srbiji (on i ja smo, inache, drugovi iz detnjstva) :D ..... ja odluchila da qpim qqruznog smuka, i sve je ishlo okay, spremili smo terarijum, vrh sve.. zvala sam Pedju i tako to..... i uveche ja dodjem qci, a moja keva digne zbrq i galamu (jer se plashi mnogo) i natera me raznim ucenama da odustanem.... nazalost josh zavisim od nje, tako da - za sad nishta od toga :'( I SAD SVAKODNEVNO MOLIM BOGA :th_bow: DA NEKAKO USPEM DA JE QPIM, JER TO STVARNO ZELIM...... A I TERARIJUM MI BODE OKICE
Jel ima neko neq ideju, kako bih mogla da omeksham kevu i da qpim ljubimca.......?? :help: pozzz za sve!!

uki
01.02.10., 19:15
EEE desi maro!? Pa pricaj stalno o tome, da bi ona videla da si stvarno zainteresovana. pa ce mozda malo da omeksa, a plus kad se cuje sa mojom kevom i ona joj kaze da nista nije opasno onda ce jos vise da omeksa. Moja keva toliko napreduje da vec htela da mu capka rep od proslog presvlacenja sto ostalo bilo malo i slikala ga i rekla kako je sladak. boa se pripitomila i sad je kul. poz svima!

Cold_Beer
01.02.10., 19:26
Ma drzao sam davno nekoliko godina za redom neke belouske ali su bile u garazi tako da se nije bunila mnogo. ali sad je skroz kul sa time cak je i pipnula pitona. keve jesu panicari ali su radoznale.:p


Eeeeee Uosha, Uosha..... LOL koliko sam ljubomorna na tebe :bash: hehehe ali OZBILJNO!! :D zamislite shta se meni desilo kad je Uki bio u Srbiji (on i ja smo, inache, drugovi iz detnjstva) :D ..... ja odluchila da qpim qqruznog smuka, i sve je ishlo okay, spremili smo terarijum, vrh sve.. zvala sam Pedju i tako to..... i uveche ja dodjem qci, a moja keva digne zbrq i galamu (jer se plashi mnogo) i natera me raznim ucenama da odustanem.... nazalost josh zavisim od nje, tako da - za sad nishta od toga :'( I SAD SVAKODNEVNO MOLIM BOGA :th_bow: DA NEKAKO USPEM DA JE QPIM, JER TO STVARNO ZELIM...... A I TERARIJUM MI BODE OKICE
Jel ima neko neq ideju, kako bih mogla da omeksham kevu i da qpim ljubimca.......?? :help: pozzz za sve!!

Kupis zmiju i kazes da ti je to od ortaka ljubimac kog trebas da pricuvas na par nedelja i za to vreme keva se upozna sa zmijom i vidi da to nije nista strasno i zmija ostane kod tebe i kraj price.

D@nijel
01.02.10., 19:41
Il ti neko donese kao poklon,a poklonu se u zube ne gleda :).Tako sam ja prvu tarantulu doneo a sad imam zoloski vrt :)

nitko_
01.02.10., 21:42
ja samo doma donesem ni nepitam a keva KOLKO TO OPET KOSTAA ja reko malo i ode ja dobro jos nisam poceo zmije nosit a mogo bi lagano :D

mara smuk
01.02.10., 22:03
Jaooo breee, ma pricham, al' niko me ne slusha..... da je Joca ovde, sve bi bilo lako, al' jbga kad je ovakva bzv situacija ::) :X Hehehe Goca pobednik :D Moram da teram Stojanq da zove Gocu sad neki dan... LOL!!! pozzzz sve tamo ;)


Il ti neko donese kao poklon,a poklonu se u zube ne gleda :).Tako sam ja prvu tarantulu doneo a sad imam zoloski vrt :)

Hahahahahahahahaha svidja mi se tvoja ideja, svaka chast.... hvala na savetu :)

D@nijel
02.02.10., 00:38
Nema na cemu ;)