PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc u izboru!



scorpion
05.02.10., 04:33
E pa ovako ljudi posto sam nov u ovome interesuje me dosta stvari :D prvo koju bih T uzeo imam par na umu pa ako moze neka pomoc :Brachypelma boehmi,Chromatopelma cyanopubescens,Avicularia Versicolor...Posto sam alav najverovatnije cu ih sve uzeti,ali bih da cujem vasa misljenja,posto ja trazim T koja mi nece plesti mrezu po celom tera pa da ne mogu nikada da je vidim,a i volim jake boje sto se moze videti iz primera gore navedenih i planiram da se ozbiljnije bavim teraristikom! :D i da da li je ter dimenzija 30x25x25 dovoljen za jednu???Hvala unapred! :icon_cheers:

I da, da li odmah moram da je stavljam u ter ili moze da bude u nekoj flasi posto ipak planiram da je uzmem kad ima tek 2-3cm???

Cold_Beer
05.02.10., 06:01
Uzmi B. boehmi,ona ne plete mrezu,jako je lepa i uvek ces moci da je vidis. Taj ter koji si naveo bi trebao da bude malo veci za skroz odraslu jedinku. Za pocetak je drzi u manjoj posudi,kako tarantula bude rasla,tako joj povecavaj posude.

Dahaka
05.02.10., 09:27
A Ја бих узео Chromatopelma cyanopubescens. Гледао сам је код друга и одлично изгледа. Али за ову ти треба 30-30-40.

kimo
05.02.10., 09:46
Ne treba 30x30x40cm, cyaneo je mali pauk i ne prelaze ženke 12 cm, tako da je dovoljno sasvim i 30x30x25cm...plete, ali lepo plete i viđa se, kao što si i sam rekao uzmi sve 3...sve su skroz različite i različiti su im stilovi života...

scorpion
05.02.10., 14:08
Hvala verujem, da cu na kraju uzeti sve tri! :D Da li ima jos neka tako da je neobicnih boja?

Dahaka
05.02.10., 14:53
Ја кад сам бирао све сам се двоумио је ли та била најбоље решенје или није. А заправо који год узмеш биће добра на свој начин. Е кад видиш послије шта овој хвали или нешто ти смета код ње онда потражиш нешто адекватније...

scorpion
06.02.10., 00:19
Ma uzecu ih sve tri nije problem :) samo me zanima jedno koliko brzo rastu ove tri koje sam gore naveo,kad mogu da ih prebacim u ter da mogu lepo da se pokazu :)

Dusan1992
06.02.10., 01:13
B. boehmei jako sporo raste pa ces je mozda smatrati dosadnom jer ce period odbijanja hrane trajati duze, brzo se zasite, ali su zato lepe ( uz B.auratum meni najlepsa Brachypelma ).