PDA

Pogledaj punu verziju : Lampropelma nigerrimum



zuba91@live.com
07.02.10., 15:37
jel bi mogao neko da mi kaze malo vise o ovoj vrsti????hvala unapred

Dusan1992
07.02.10., 23:54
Jenom je jedan mudar covek rekao: "Ako nemas u vugla imas u gugla!"
Kucaj na Google lat. naziv. Mozes da vidis i na wiki-ju.

Pr. : Lampropelma nigerrimum-care sheet ili Lampropelma nigerrimum-info.

MRGooD25
08.04.10., 02:01
Ja nista nisam nasao na googlu oko ove vrste! Ako neko moze da mi da link ili nesto vise da kaze o ovoj vrsti bio bi zahvala! Jos uvek razmisljam koju T da kupim jer ce mi biti prva! :D

Dusan1992
08.04.10., 02:41
http://sites.google.com/site/asianarboreals/lampropelmanigerimmum

MRGooD25
08.04.10., 03:18
Hvala! Jel znas mozda nekog sa foruma ko ima L.nigerrimum?

Dusan1992
08.04.10., 15:15
Neznam
..................

jelchica
08.04.10., 15:22
Imaš podsekciju "Ponuda", pročešljaj tamo.

Nemanja
08.04.10., 16:48
Ova tarantula svakako nije dobra za pocetnika. Dok su male kriju se stalno i jako je malo izuzetaka i prilika da je vidis. Veci primerci ce te pocastiti izlozbom svojih boja mozda na par sati jednom ili dva puta mesecno. Muzijaci i zenke su veoma razliciti po izgledu, poluodrasle zenke imaju prelepu crnu boju, dok su muzijaci po mom misljenju odvratni.
Druga stvar je to sto su jako brze i nisu bas najmirnije (ne svaka, ali velika vecina je agresivnija nego vecina vrsta).
Jos cu napomenuti i da nisu bas najjeftinije i da spadaju u malo zahtevnije vrste sto se tice cuvanja.
Nije da te odgovaram od kupovine, samo ti je moj savet da uzmes za pocetak neku drugu (moja preporuka C. cyaneopubescens i C. fasciatum).

Najpreciznije informacije ces naci na http://sites.google.com/site/asianarboreals/lampropelmanigerimmum

MRGooD25
08.04.10., 20:36
Pa jedino sto mi mama dozvoljava za sad je A.versicolor! A ona isto nije jednostavna za drzanje! Jeste da ce mi biti prva tarantula, ali nije prvi put da se srecem sa njima! ;)

Nemanja
08.04.10., 21:26
Hehe, pa i ja sam se sretao sa tarantulama, pa mi nista nije vredelo dok nisam kupio jednu i polako poceo da ucim. Ne govorim ti da ce ti biti problem da je odrzis u zivotu, to sam naveo cisto da znas da nije najlaksa vrsta za cuvanje. Moje je misljenje samo da ce ti biti dosadna. Koliko god ona bila lepa, ne bih mogao nikada samo nju da imam, jer bi me smorila.
versicolor je odlican izbor.

MRGooD25
09.04.10., 15:07
Znam da je A.Versicolor jako dobar izbor, meni se mnogo dopada! Ali negde sam procitao da versi zna iz cista mira da ugine! :( A stvarno nebi voleo da mi ugine zbog neceg sto ja ne mogu da izkontrolisem!