PDA

Pogledaj punu verziju : Chondro(zeleni piton) mladunac, 8 mj. star



Crochondro
11.02.10., 23:04
Evo jednog od moja tri mladunca koji su jos u mene. Tko nije upoznat, ovo je moj uzgoj, roditelji su Flap(Biak muzjak) i Coco(Aru zenka). Ovo je ponovljeno leglo, posto sam iznimno zadovoljan bio s leglom iz 2008 morao sam ponoviti ovo i u 2009 kada su rezultati ispali jos i bolji. Ovaj je ajmo rec rezerviran, ceka se da zatopli pa da mozemo obavit primopredaju. Mislim da bi buduci kupac trebao bit i vise nego zadovoljan s ovim mladuncem koji je upravo poceo da dobija bijele ljuske po tijelu. U svakom slucaju, trebao bi na kraju biti prelijepi tri-color chondro.
Prekrasan je i stvarno je pravi uzitak gledati ovog chondra u zivo i hraniti ga. Pravi mali feeding machine! Hranim ga svako 4 dana s misem odgovarajuce velicine i naprosto raste kao iz vode. Ogroman je za svoju dob. Savrsena je zdravlja i naprosto nema stvari na koju bi se mogao pozaliti kod ovog a to isto vrijedi i za ostalih mojih 12 chondra. Preostala dva mladunca chondra nisam slikao ali su podjednako dobri. Njih imam namjeru sebi ostaviti ali ako se nade pravi zaljubljenik u ovu vrstu zmije i da mi zadovoljavajucu ponudu... ljudi smo, dogovorit cemo se! ;)

Posli price desert...:D
http://img14.imageshack.us/img14/5306/bebaccc.jpg (http://img14.imageshack.us/i/bebaccc.jpg/)

banished
12.02.10., 00:28
PRELEPA ZIVOTINJA .... :D

Niks
12.02.10., 01:32
fenomenalno! svaka cast buducem vlasniku!!! :)

BULL7
12.02.10., 16:10
Predobar je.

NHANDU KING
13.02.10., 23:17
HOCU JEDNOG TAKVOG PRELEP JE

Crochondro
13.02.10., 23:34
Ko hoce nek se javi. Imam jos dva uz ovog koja mislim prodat. Nesto mi je uletilo ovih dana, neka kombinacija i mislim prodat oba. Pa ako netko ima zelju nek se javi prije nego sta stavim na oglase vani itd. pa se mozemo dogovorit. ;)

stakleni_piton
25.02.10., 00:56
mene bi zanimali ali me zanimaju neke stvari...koliko se razlikuju uslovi drzanja od burmanskog pitona posto ja imam dva i nemam nikakvih problema sa njima,cak sad treba da ih parim...:)

zarko
25.02.10., 02:15
mnogo !!!
temp mora da se regulise dane pada ispod 25-26 pogotovu za bebe...
vlaga...
ulaganja u opremu su veca ...
heat paneli skoro must have... ili neke durge slicne varijente koje daju odlican heat gradient + sijalice su jako lose,isusuju mogu da se opeku ...itd

nisu teski za cuvanje kao su ter lepo napravljeni i sve funkcionalno...
termostat apsolutno neophodan dobar!!!


ps. par pari pa da vidimo slike burmanaca