PDA

Pogledaj punu verziju : Kimo ili neki njegov na Kosavi



AlexMahone
15.02.10., 03:22
Gledao sam slucajno kosavu pred derbi kad ono vidim neko prica o tarantulama, zainteresovalo me je ja bolje pogledam u posadini logo NsExotics-a, al' nije nesto dugo razvlacio nekih 5 do 10 min nesto uopsteno ja sam cuo kad je pricao o presvlacenju... I ako samo moze da potvrdi da li je to Kimo ili ne posto nigde nema njegove slike... I pitanje reko je da se neke tarantule mogu pariti i po vise od nekoliko minuta, ako neko zna koje su to tarantule tj. koja se vrsta najduze pari???? Ako je neko vec pitao nesto slicno onda misamo dajte link nemojte da mi kazete kako ne citam itd, jer sam se potrudio mozda ne dovoljno da nadjem...Hvala unapred na odgovorima...

P.S. jedva cekam da prodje malo ova zima da mi stigne moja prva tarantula, N.Chromatus...

LARYBG
15.02.10., 04:21
ako je to ovaj decko onda je kimo :)

http://www.youtube.com/watch?v=aiyU9Bb_l7s

kimo
15.02.10., 10:40
Ja sam :) Pauk koji se pari duže je Cyriocosmus elegans i druge vrste iz tog roda. Desilo nam se da su u pozi parenja bili i po više sati...

NenadB
15.02.10., 12:36
Kimo, bio si i na Art televiziji proshle nedelje, mislim da si prichao samo o tarantulama, bar sam toliko gledao :D... :th_clap:

rassa
15.02.10., 12:38
i niko nije snimio, ccc

zarko
15.02.10., 13:17
momcilo jako si lepo pricao i sa zadovoljstvom sam slusao i gledao emisiju.
SVAKA CAST!!!!

JOBAH
15.02.10., 15:15
kimo, uploaduj nam emisije, nemoj da te mrzi kao i uvek :p

AlexMahone
15.02.10., 19:30
ono mozda nije bila kosava nego kopernikus ili tako nesto. . .

marko
15.02.10., 20:00
Nenade, upload-uj i ti onih par Kimovih edukativnih snimaka. Mislim da su mnogo bolji nego ovi do sada prikazani.

twilight
15.02.10., 21:02
Obavezno :D i ja bih voleo da vidim ^^

kimo
15.02.10., 22:49
Hvala Žarko!

Ne mogu da ih uploadujem, ni nisam ih pokupio sve :( Nadam se da ću uskoro pa da uploadujem svih 8, a za ove što Marko spominje, to se morate učlaniti u klub da biste mogli da gledate :D