PDA

Pogledaj punu verziju : Leopard gekon ne jede...



Vaskezz
24.02.10., 13:23
Pozdrav svima.

Imam mužjaka leopard gekona već 6 godina i do sada sa njim nisam imao nikakvih problema. Međutim, u poslednje vreme odbija da jede. Dešavalo se i ranije da "posti" po nedelju dana, nekad i duže, naročito zimi kad je u sobi hladnije. Uvek ima neki svoj ritam i naučio sam to da poštujem, nisam se uzbuđivao. Počeo sam da se brinem posle petnaestak dana kada sam primetio da po ceo dan leži na kamenu za grejanje, slabo se kreće i uopšteno mi deluje nekako bezvoljno, malaksalo... Kao za maler slabo sam preko dana bio kod kuće pa sam tek danas primetio zadebljanje u korenu repa, tj. tu gde mu je analni otvor. Da se ne bih sada igrao veterinara, imam dva pitanja za vas: prvo, da li neko može da predpostavi o čemu se radi? Drugo, da li neko zna broj nekog veterinara u Beogradu kod koga bih mogao da odem? Uspaničio sam se i stvarno bih želeo što pre da mu pomognem!!!

Unapred zahvalan!

IV@N
24.02.10., 13:43
daj sliku pomoci ce...moja zenkica leoparda je isto bila tako debela u stomaku,slabo se kretala,nije jela i nakraju uginula....

Miluttin
26.02.10., 14:53
Opusti se, moj nije jeo mesec ipo dana, pa je jeo dva dana za redom pa je opet vezao 3 nedelje. Sad jede najnormalnije!