PDA

Pogledaj punu verziju : a.geniculata i a.semani



p.luka
06.03.10., 22:31
imam a.genicualtu od 2pres oko 1.5cm i a.semani od 12cm :D... nezanm stavljat slike pa ak neko zna nek mi kaze

marko
06.03.10., 22:39
Dobrodošao :)

Što se tiče postavljanja slika baci oko na ovu temu:
http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=2489

p.luka
06.03.10., 22:42
nije to za mene :S

Geni
06.03.10., 22:48
Za tebe je da prvo objasniš zašto nakon što si pokušao da postaviš ovaj post sa naloga Tebra i nisi uspeo, otvorio novi nalog p.luka i postavio isti post.

Dok to ne objasniš, nećeš pisati ništa više.

p.luka
06.03.10., 22:54
nije mi tjeo otvorit temu

Geni
06.03.10., 22:56
Neće ni od sada jer ti ide ban na oba naloga.

A onda razmišljaj da li si iz Srbije ili Hrvatske i kada si rođen i ko piše tjeo.

Pozdrav.

marko
06.03.10., 23:00
:lol:



A još sam hteo da pitam jel još neko čuo zvuk giljotine.

pilis
06.03.10., 23:30
surovo,surovo

Vasker
07.03.10., 02:18
Svaka cast... ja sam bio clan par foruma ali ovakvog admina jos citao nisam...:icon_cheers::icon_cheers::icon_cheers:

Geni
07.03.10., 02:29
Ma samo da vam malo pojasnim situaciju jer ovako deluje da banujemo svakoga ko nam se ne svidi.

Član Tebra se registrovao pre nekog vremena i po nekim faktorima koje nećemo da objavljujemo smo posumnjali da se radi o bivšem članu KLOKI koji je i pre pokušavao da se registruje pod raznim imenima i sa raznim podatcima. Pošto me je mrzelo da to previše istražujem jer imam i pametnija posla, stavio sam taj nalog u moderaciju - što znači da svaki njegov post mora da bude odobren od strane moderatora pre no što se pojavi na forumu.

Danas je Tebra postavio sledeći post:


evo da kazem imam a.geniculatu od 2pres ima1.5cm nesto manje i aphonopelmu semani 11.5cm presvlacenje joj je uskoro :)

I dobio je poruku da će post biti vidljiv čim neki moderator to odobri. Odmah je otvorio novi nalog - p.luka sa drugim datumom rođenja i umesto Srbije kao lokacije, stavio je osijek i sa istog kompjutera postavio gornji post.

Da ne bi ja sada razgledao po logovima da upoređujem da li je ovo KLOKI ili nije i ko je uopšte, jednostavno sam ga banovao.

Svako ko se seća klokija i spy/znj/Stefy se seća i svih problema koje su oni donosili. Ne trebaju nam takvi.

rassa
07.03.10., 02:46
nije ovo kloki ;)

mozda je covek mislio da je to neka 'greska' jer sto sad njemu da izlazi to obavestenje u vezi poruka pa se lepo reg ponovo
al onda ne znam cemu promena lokacije i tih podataka?!

dajte coveku sansu da se opravda!

Geni
07.03.10., 02:51
Nema vise sansi. Posle onog spy-a vise ne dajem nikakve sanse. Nema ni jedno objasnjenje koje ce me ubediti da skinem ban. Neka ide na neki drugi forum pa neka objasnjava.

banished
07.03.10., 03:20
Tako treba ... :icon_cheers:

marko
07.03.10., 11:49
Naravno da treba. Kreiranje duplih naloga i treba da rezultira banom oba naloga.

Moderacija stvarno ima pametnija posla nego da istražuje zašto bi to neko uradio i da li je to ista osoba ili ne.

loshme10
07.03.10., 11:59
Ali pazite da ne banujete nekoga nepravedno... Evo recimo i moj brat planira da uzme T, pa ce mozda i on hteti da otvori svoj nalog sa naseg kompa. Jel to znaci da treba banujete i njega i mene zato sto obojica imamo naloge sa istog racunara?! Ne kazem da niste u pravu, daleko od toga, samo da treba proveriti sve cinjenice... P.S. izvinite na prigovoru, profesionalna deformacija! :D

marko
07.03.10., 12:12
:)

Pa ne sede bre neka deca sa ove strane, koja na svako poklapanje IP adrese dele ban. Proverava se to mnogo detaljnije, nemoj da se brineš, ni ti ni tvoj burazer ;)

Neko ko odmah napravi drugi nalog, promeni datum rođenja, lokaciju, i otvori potpuno istu temu kao sa prvog naloga (tema koja još uvek ne biva odobrena od moderatora) znači da nešto gadno mulja. Ne mogu se restrikcije na nalogu (kao na primer stavljanje u grupu za moderaciju ili ban na nedelju dana ili šta god) zaobići otvaranjem novog naloga, kao što neki misle.

loshme10
07.03.10., 12:17
OK, izvinjavam se u tom slucaju. Samo da znate da nisam hteo da omalovazim vas rad, nego samo da vidim kako to funkcionise... Samo tako nastavite! :D

marko
07.03.10., 12:27
Ma nema potrebe da se izvinjavaš čoveče, sve je ok. :) Nisam ni mislio da omalovažavaš naš rad. Kažem da ovde ne sede deca zbog ostalih jer cenim da ih ima dosta koji su sumnjičavi oko cele ove stvari, ali se nisu oglasili kao recimo ti.

Zapravo i ima povoda sa sumnju do Genijevog poslednjeg posta gde je sve lepo objašnjeno.

Bearded_dragon
07.03.10., 18:26
A sta je radio taj KLOKi ? Bas me zanima :) Ako ne mozes da kazes , ja se ne ljutim , ali posle citanja teme bas sam postao radoznao

Geni
07.03.10., 18:38
Pa još imaš njegovih postova ta forumu mada su većina obrisani. Prvi nik mu je bio KLOKI95 ili tako nešto pa potraži.

Uglavnom, dečko je minirao teme, lupao gluposti, nervirao ljude. Upropastio je gomilu tema i dosta članova su bili besni što nismo oštrije reagovali na njega jer smo tada bili mnogo blaži. Nije mi ni padalo na pamet da se neko registruje i piše mesecima samo da bi upropastio par tema. Nije ni imao tarantulu, sve je izmislio.

Kada je prvi put banovan, počeo je da se registruje sa novim nalozima i da nastavlja po starom. Na kraju je odustao do skoro kada se ponovo registrovao ali je sada uzeo par tarantula pa se izvinuo i hteo je da počne iz početka. Naravno, nismo hteli da opet rizikujemo sa njim a i time bi stajali na žulj mnogim članovima koje je direktno iznervirao pa smo odlučili da ga više nikada ne pustimo na forum.

Dusan1992
07.03.10., 19:23
A fora je sto je ova tema o "Tarantulama" a mi pricamo o Klokanu. :D

Bearded_dragon
08.03.10., 00:52
Klokan je sada nas idol ;)

Dusan1992
08.03.10., 14:34
Da, ako neko pocne da kvari temu samo mu kazes: "Nemoj da si Kloki!!" :)Z

marko
08.03.10., 14:52
Dosta ste se šalili, moram da pokvarim zabavu :)

Geni
08.03.10., 17:18
I upravo sam potvrdio da je ovo bio kloki. Pokušao je čak ponovo da se registruje.

Kloki, ako pročitaš ovo shvati jednu stvar, NIKADA se nećeš vratiti na ovj forum. Možeš ti i dalje da pokušavaš i ja ću kao i do sada da ti brišem ili banujem naloge ali nikada nećeš pisati na ovom forumu.