PDA

Pogledaj punu verziju : L.getula problem...



twilight
09.03.10., 23:59
Pre 2 dana mojoj getuli koja ima oko 30 cm dao sam pinkija,onaa ga je pojela,isti taj dan se presvukla...Sada vidim da je izbacila misa (ne svarenog) da li ga je ispovracala ili izbacila kroz analni otvor ne znam,mis je imao cudan miris,dok je sa druge strane kutije bilo govance
Po mojoj ne profesionalnoj proceni danasnje :P

Jel zna neko sta je problem? Po mojoj logici nije svarila prethodnog a ja sam joj vec dao ovog.... :P

Stiv
10.03.10., 04:42
Ja sam moju jednom hranio dva dana uzastopno, a bila je pred presvlacenje(da se ne baci mis) i bilo je sve ok.Mislim da moze sama da proceni kad joj je hrana potrebna, a kad ne.Mozda joj je plen bio prevelik pa je ometao presvlacenje i ako je mogla da ga proguta.Nadam se da ce u buduce biti sve u redu jer vaze za prozdrljivu vrstu i ako nekad znaju da izvoljevaju.

twilight
10.03.10., 16:07
Ne znam,bas cudno da niko na forumu ne zna sta joj je :p

NecrovoX
10.03.10., 16:37
Definitivno ga je ispovracala,nema sanse da prodje kroz digestivni trakt tako brzo i jos nesvaren! A sad zasto se to dogodilo,...Mozda zbog presvlacenja.ako se ponovi onda je nesto za brigu,ovako je mozda nista posebno opasno.Verovatno ce biti da si je hranio kada ne treba...

spiderboy
10.03.10., 18:49
Ne znam,bas cudno da niko na forumu ne zna sta joj je :p

mislim da joj nije ništa samo je nisi trebao nahraniti kad je bila u presvlačenju,u tom periodu ceo organizam zmije se usredsredjuje na predstojeće presvlačenje,a dodatno varenje hrane je stresirala pa je ispovraćala,ne bi trebalo da te zabrinjava samo ubuduće poštedi je toga pa neće biti problema

twilight
10.03.10., 21:05
Hvala :P danas cu je nahraniti