PDA

Pogledaj punu verziju : Nece da jede Boehmei



mladen_sa
25.03.10., 21:40
Danas mi je stigla "beba" Brachypelma Boehmei, dao sam joj crvica, davila ga je drzala ga tako nekih 1h i ostavila?
u cemu je problem..?

Lizard_King
25.03.10., 21:59
pa pojela je koliko je mogla i ostavila.
nemoj da te to brine ...
ponudi joj opet sutra, prekosutra ,.


Dobrodosao na forum ...

jelchica
26.03.10., 01:21
Nije ona njega davila nego srkala

mladen_sa
26.03.10., 10:57
ok. hvala vam.
I hvala za dobrodoslicu :)

AlexMahone
26.03.10., 11:28
meni vec 3 dana nista nije jeo i nista procitaj sto vise ne treba to da te cudi. . . Mogu oni bez hrane i po mesec dana. . .

JOBAH
26.03.10., 11:34
hraniti tarantulu na 3 dana je preterano (po mom misljenju), pogotovo malecnu.. jednom nedeljno je sasvim dovoljno.. vazno je samo da uvek ima dostupan izvor vode, ako je veca T onda posudicu sa vodom, a ako je malena onda vlazan deo podloge.. i ne mocvaru, vec samo navlaziti ponekad.. naravno zavisi od vrste tarantule, neke vole bas vlazno, neke suvlje.. zavisi od velicine tarantule, mogu mnogo duze bez hrane...

mladen_sa
26.03.10., 11:55
Posto je mala, jel joj veliki terarijum duzine 12 cm i sirine 7cm.
i nesto mi je danas pocela da se kao ukopava u zemlju?

i stavio sam joj mali cepic sa vodom nije veci od nje i dubok ke oko 3 ili 4 mm?

jelchica
26.03.10., 12:21
Nije ti to veliko, i ta posudica za vodu ti je dobra, uzivaj :)
Normalno je da se mnoge T ukopavaju ponekad ili chesto. Ubaci joj tu neki malecni zaklon, da ima gde da se sakrije ako pozeli.

Miroslav
26.03.10., 12:31
Moja B. boehmei, koja je sada 4. presvlačenje, je iskopala tunel i većinu vremena provodi na njegovom otvoru. Ako ne želiš da ti se ukopava, samo smanji debljinu treseta.