PDA

Pogledaj punu verziju : Pobegao mi je mali N.chromatus,šta da radim?



AlexMahone
31.03.10., 16:05
izaso mi je mali pauk da li postoji sredstvo da ga namamim na nesto ili bilo sta kako bih ga vratio posto ne znam gde je. . . Izaso je kad sam mu malo otvorio da mu osvezim. . .

N.Chromatus koliko ce da prezivi i u kojim delovima kuce da ga trazim. . .

Dahaka
31.03.10., 16:18
Тешко да ћеш га наћи...

А треабо би да буде тамо гдје је најтоплије.

И увече би могао да га видиш...

А мого би да живи дуго дуго ако му је топло, влага одговарајућа и пође шта за храну...

AlexMahone
31.03.10., 17:08
екстра него је код мене хладно мада можда се завуче у ствари. . . Ја се надам да ће да преживи до једно 2, 3 пресвлачења. . . Јел би онда мого да га уочим. . . Јел има шансе да се креће по зидовима или ће само да се завлачи. . .??? Кева и ћале ми праве проблем иначе се ја не плашим. . .

jel ima sanse da se vrati u posidicu posto mu je tamo najbolja i vlaga i ima tenebriju, a citao sam da mu treba 70 posto vlage a to nema nigde u kuci osim u cinijici

Soulfly
31.03.10., 17:20
Ne ocekuj da se vrati vec trazi iznova i iznova

AlexMahone
31.03.10., 17:23
jel se desilo to nekom? ? ? Mali je oko cm a meni je soba rasporedjena tako da moze da se zavuce svuda bash bash

Dahaka
31.03.10., 18:02
Тешко да ће да преживи ако је хладно.

jelchica
31.03.10., 22:27
http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=7426
http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=7439
jes' da ljudi nisu prijavili shta se desilo na kraju, ali ono... :P

AlexMahone
31.03.10., 23:58
Da li postoji covek kome se izgubila tarantula i on je posle nekog vremena naso. . .?

rassa
01.04.10., 00:05
postoji naravno
al ipak ova tvoja je bas mala . . .

AlexMahone
01.04.10., 00:26
pa mislim malu naso bih i ja tarantulu od 10 i kusur centimetara. . .

jelchica
01.04.10., 00:42
Mozda ce biti pipavo naci je, ali lampu u ruke i pretrazi bukvalno sve... Redom.
Samo pazi gde gazish :P

AlexMahone
01.04.10., 01:35
vi niste svesni gde je sve mogo da ode imam milion supljina jedan deo sobe gde sam mislio da je sam detaljno pretrazio i nista sutra cu ponovo ako ga nadjem bicu prvi sto je to uspeo sa malim paukom, a da je pisao o tome na forumu, mada mi nade sve vise i vise ponestaje. . . Postavio sam mu i zamku kao sto rece neko

Anea
09.04.10., 20:39
Meni se isto desilo sa chromatusom iste velicine...
i nasla sam ga..u nekom cosku, u mrezi kucnog pauka koji ga je dokrajcijo..
tako da..bas sam se bila smorila..sreca tada sam imala 2 mala, pa mi je jedan ostao ziv, i evo ga, sreca moja,nagurao vec 5cm ;)

loshme10
09.04.10., 21:35
Samo pazi da chromatus nije dokrajcio tog kucnog pauka, pa da se ne iznenadis kad budes videla "kucnog" pauka od 20cm u stanu!!! :D :D :D

SpiderStore
10.04.10., 00:33
Jedni mali P.regalis pobecio kod nas jednom i otkrili smo je kada jedno kucni pauk hteo da ga pojede, tkanih u krug sa neto. Srecno drugarica bio brze i mali pauk pobegao. :)

MRGooD25
11.04.10., 03:26
izaso mi je mali pauk da li postoji sredstvo da ga namamim na nesto ili bilo sta kako bih ga vratio posto ne znam gde je. . . Izaso je kad sam mu malo otvorio da mu osvezim. . .

N.Chromatus koliko ce da prezivi i u kojim delovima kuce da ga trazim. . .
Jesi mozda nasao pauka???

AlexMahone
17.04.10., 12:09
Nisam naso a sigurno je umro jer je hladno. . .

jelchica
17.04.10., 12:40
Ne verujem, nije TOLIKO hladno, trazi ga i dalje. Ako ti i dalje treba :P