PDA

Pogledaj punu verziju : Pejzaz za terarijum



LemyKadir
02.04.10., 04:01
Video sam par lepi kamenih "pejzaza" za terarijum koji se nalaze na 3 strane terarijuma i ostavljaju jednu stranu otvorenom... Deluje mi kao da se prave od cementa pa me interesuje da li neko zna kako se to pravi... Zeleo bih da uredim jedan moj terarijum tako a i imam uslova gde to i da napravim... Mislim, imam dvorishte,,, :P

NecrovoX
02.04.10., 09:19
Samo pogledaj teme pod nazivom "pozadina za,..." i videces sve sto te zanima,imas i gomilu takvih tema i slika kako se to pravi pa cak ako potrazis na you tube imas i snimke tog procesa.

Bearded_dragon
02.04.10., 16:13
Pravi se od stiropora , nadji ovu temu koju ti je rekao NecrovoX (http://www.teraristika.org/forum/member.php?u=1677) i dobices link za youtube gde lik objasnjava kako se to pravi za nekih desetak minuta ! :)

LemyKadir
02.04.10., 16:37
Nashao... hvala puno... :)
E a samo jedan mali problem... Chime se farba ako se preko stiropora i striodola radi gradjevinskim lepkom?
I da li je taj gradjevinski lepak isto shto i lepak za plochice...?

Dahaka
02.04.10., 17:15
Акрилне боје су ти најбоље.

LemyKadir
02.04.10., 21:50
Hvala:) A jel bi tako sredjen pejzaz mogao i u vodu da se potopi...? Tipa, za Akvarijum...

StevaNS
02.04.10., 22:28
farba za beton. Meni stoje vec mesecima u akvarijumima i nema problema, a neki su drzali godinama.

samo da se dobro osusi, bar 24h