PDA

Pogledaj punu verziju : Za terarijum sa mravima :)



DigiNS
15.05.10., 21:51
E sad planirao sam da ubacim u terarijum sa mravima panja( za C.Vagus) ali ne znam koji treset da stavim ? jel moze ovaj humus? jel ima neki treset koji je lepsi od humusa? stavio bih i mahovinu i neku biljku koja ne raste mnogo recimo kaktus mada to ne ide sto se tice zalivanja ... :) recite mi neke omiljene biljke (ZIVE) koje stavljate u vase terarijume (nije bitno kod kojeg ljubimca su)

Mislio sam na panj a ne panja... i gde moze da se nabavi neki dobar suvi panj ili drvo trulo gde da gledam po gradu? i da li su mravi osetljivi kao tarantule na zivuljke u mahovini? :)

Dahaka
15.05.10., 23:09
Стави кокосов тресет. А у саксије усади биљке. Можеш да ставиш спатифијум, било шта. Мрави ти нијесу осјетљиви. А маховина ти је супер ствар.

А пањ траћи у какв поток. мада можеш га наћи и у шуми. Нека буде труло!!! А у град тешко да нађеш....

DigiNS
16.05.10., 00:17
Znaci da usadim biljke u saksiju sa humusom i da ih stavim u terarijum? jel problem ako ih ne stavim u saksiju vec direkt u terarijum? i da li ja mogu pola da stavim humus pola taj kokosov treset? :)

Dahaka
16.05.10., 00:43
Може и тако.

А уради како сам ти рекао. Лакше се одржава.


DigiNS
16.05.10., 00:53
dobro mahovinu i ne mogu u saksiju... samo ne nervira sto ce se videti saksija :) sad gledam u ogromno knjigu za bastu i ima deo za terarijumsko bilje posebno

Dahaka
16.05.10., 12:01
Може да се не види.

Направи брдашће и у њега сакријеш саксију.

DigiNS
16.05.10., 13:05
aha ma videcemo sta cemo i kako cemo :)

lai
16.05.10., 14:31
oces da ti posaljem jedan suvi panj post ekspresom :D

DigiNS
16.05.10., 18:48
HAHAH :))))) DOBAR DOBAR :)))) hahahahahahhaha e bas si me nasmejao svaka cast ;)) mislim da bi te ovi u posti oterali u boziju mater kada bi im dosao sa panjem :DD samo ne znam jel ima dovoljno velika kutija za caj da panj stanje u njega xDDDDD