PDA

Pogledaj punu verziju : Bell Albino Sunglow LG



Miluttin
23.05.10., 16:15
Evo još jednog LG-a iz moje kolekcije. Dosla je pre 3 dana i lepo se uklopila. Morf je Sunglow i to Bell Albino verzija (sto se vidi po ocima). Malo je slabija ali zato sam ja tu da to ispravim :)

http://i45.tinypic.com/2nsrw44.jpg

Na slikama se ne vidi bas lepo ali ona ima dosta narandzastih detalja na sebi, a i svaki detalj je uokviren tom bojom.

http://i47.tinypic.com/2n0g3l.jpg

http://i50.tinypic.com/11ipagl.jpg

poskok
24.05.10., 12:33
I Sunglow i Enigma su prelepe, čestitam na prinovi :)

freepartyman
24.05.10., 18:40
Super su ;) Cestitam :)

Miluttin
24.05.10., 19:10
Hvala, hvala. Moram da se pohvalim, cini mi se da mi je upala kasika u med, izgleda je mala enigma na celu pricu Eclypse varijanta, tako da mogu opusteno da kazem da se prodavac zeznuo na kvadrat.

freepartyman
24.05.10., 19:20
Strava:D Cime je hranis??

Miluttin
24.05.10., 23:57
Pocela je da jede dva dana nakon sto je stigla sto je za leopard gekona fenomenalno. Kod prosle mi je trebalo mesec i tri nedelje. Probao sam sa dubijama nije htele al je krkala fobase, nenaprasene doduse. Pila je multivitamin i kalcijum dva dana pre toga, jacu dozu da joj digne apetit... Sad mi je samo da se ugoji i da vrati masu u repu jer je bas tanak za LG-a :(
Tenebrije nisam i niti cu pokusavati da joj dajem, to je tezak "junk" ;)
Kupicu joj i kog lateralisa ovih dana...

E da, mislim da ce dobiti za nagradu i pinkija cim se ustali sa ishranom :P

Pardon, ako se pitanje odnosilo na bebca, samo malim crvicima, dubije nece da jede :(

Igor Velevski
25.05.10., 02:20
Eeee sto se radujem kad vidim novitete na ovim prostorima...! Cestitam na prinovi, pa da da sto vece potomstvo!

freepartyman
25.05.10., 03:47
Pocela je da jede dva dana nakon sto je stigla sto je za leopard gekona fenomenalno. Kod prosle mi je trebalo mesec i tri nedelje. Probao sam sa dubijama nije htele al je krkala fobase, nenaprasene doduse. Pila je multivitamin i kalcijum dva dana pre toga, jacu dozu da joj digne apetit... Sad mi je samo da se ugoji i da vrati masu u repu jer je bas tanak za LG-a :(
Tenebrije nisam i niti cu pokusavati da joj dajem, to je tezak "junk" ;)
Kupicu joj i kog lateralisa ovih dana...

E da, mislim da ce dobiti za nagradu i pinkija cim se ustali sa ishranom :P

Pardon, ako se pitanje odnosilo na bebca, samo malim crvicima, dubije nece da jede :(
Moj nesto zeza cas hoce da jede cas nece..Probacu sa fobasima;) hvala:)

Miluttin
25.05.10., 09:26
Pazi, da se ne tripujes. Klima je skroz u autu i njima je to veoma zbunjujuce, uvece zbog oblacnosti imaju efekat smrkavanja, nize temperature i tako to... Moj muzijak 2 dana jede, pa 4 nece, pa opet tako u nedogled. jedna zenka nece vec 2 nedelje, druga jede svaki treci dan, a drugaru njegova nece evo vec mesec dana, a pritom imaju da biraju. Probaj da im vitaminima probudis zelju za klopom.
Srecno ;)
Inace, koji ti je morf?

freepartyman
25.05.10., 16:25
Pa kontao sam da je zbog vremena i nize temperature ;) Normal varijanta je :)