PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc oko odabira tarantule



DigiNS
04.06.10., 17:50
Zelim da uzmem jednu tarantulu (imam vec 5 ) :D nego se dvoumim oko C.cyaneopubenscens i l.violaceopes ??? koje bi vi uzeli? ?

JOBAH
04.06.10., 20:22
mislis tek 5 :) l.violaceopes mnogo voli da se skriva, videces joj noge ponekad... za razliku od cyana... meni to ne smeta, ali cisto da znas.. kada imas problem u odabiru izmedju dve T, lepo uzmes obe i uzivas :)

Poisonous-sting
04.06.10., 20:24
Cyano previse plete to mi se ne svidja pre sam za L. Violaceopes!

DigiNS
04.06.10., 20:35
mislis tek 5 :) l.violaceopes mnogo voli da se skriva, videces joj noge ponekad... za razliku od cyana... meni to ne smeta, ali cisto da znas.. kada imas problem u odabiru izmedju dve T, lepo uzmes obe i uzivas :)

to sam i kontao! :) dobro kazes tek 5 ... ako ovako nastavim...uf



@zdravko pa ne znam ne smeta mi pletenje posto imam 5 terestrijalnih tarantula pa mi ne bi smetalo

Osiphioness
05.06.10., 00:59
Chromatopelma cyaneopubescens! :D

rassa
05.06.10., 20:03
grammostola aureostriata
brachypelma boehmei
grammostola pulchra

koju da uzmem :)
hteo bi pulchru, ali mi jedan nudi boehmei po super ceni i veca je 2-3x od pulchre

loshme10
05.06.10., 20:07
Ja glasam za pulchru! :) Ali sam pristrasan posto je imam od skoro i odusevljava me!!! :D

ice82
05.06.10., 20:50
brachypelma boehmei
cisto zbog cene i velicine-mislim da ce to da prevagne
makar bi kod mene tako bilo:icon_salut:

DigiNS
05.06.10., 21:35
Sto se mene tice uzmi ona koja ti se najvise svidja velicina nije bitna,bar ne kod tarantula :D tako da ako uzmes manju narasce ti :))))

Osiphioness
05.06.10., 22:16
Sto se mene tice uzmi ona koja ti se najvise svidja velicina nije bitna,bar ne kod tarantula :D tako da ako uzmes manju narasce ti :))))
Da, velicina nije vazna. Po meni je cak bolje da uzmes malu i da je gledas kako raste. :D

MRGooD25
06.06.10., 01:13
Ja glasam za L.Violaceopes! Mnogo lepa taran tarantula, lepih boja, ali se previse skriva! Izuzetna vrsta! Cyano je isto lep. ali kao sto je vec neko napisao mnogo plete! Ma uzmi obe i miran si! ;)

michelangelo
06.06.10., 16:01
Zeleo bi da imam jednu tarantulu ali ne znam koju...Znam da ne bi voleo imati tarantulu koja se sakriva i koja plete mrezu.Dakle interesuje me pauk lepih boja i koga cu moci redovno da gleam.Inace cime se hrane tarantule.Hvala
P.S.inace apsolutno nista ne znam o tarantulama

rassa
06.06.10., 16:29
procitaj ovo - http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=5294





Ja glasam za pulchru! :) Ali sam pristrasan posto je imam od skoro i odusevljava me!!! :D


brachypelma boehmei
cisto zbog cene i velicine-mislim da ce to da prevagne
makar bi kod mene tako bilo:icon_salut:


Sto se mene tice uzmi ona koja ti se najvise svidja velicina nije bitna,bar ne kod tarantula :D tako da ako uzmes manju narasce ti :))))


Da, velicina nije vazna. Po meni je cak bolje da uzmes malu i da je gledas kako raste. :D

odlucio sam se za pulchru :)

Miroslav
06.06.10., 17:21
dobar izbor :)

DigiNS
06.06.10., 20:17
procitaj ovo - http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=5294












odlucio sam se za pulchru :)



dobro si se odlucio ipak sta god da ti nudi uzmes najlepsu po tebi lako ce ti narasti :)

MRGooD25
07.06.10., 04:52
@Rasso i moj izbor bi bio! Prelepa je kad poraste!
@ Michelangelo:th_welcome: Pogledaj listu koje se sad prodaju, prekopiraj na googlu i ona koja ti se najvise svidi pitaj za nju! Srecno u odabiru, za hranu bas ima tema na forumu! :D