PDA

Pogledaj punu verziju : Novi Biak



Crochondro
04.06.10., 22:08
Evo odlucia sam da vam predstavim svog novog Biaka, muzjaka starog 8 godina.
Muzjak ima abraziju na nosu zbog stalnog guranja glavom po terariju u vrijeme dok su se zenke tjerale u istoj prostoriji. Bivsi vlasnik nije vodia brigu o tome te je doslo do veceg ostecenja koje ce uz pravilnu njegu i medikaciju zarast i nece uopce utjecat na lipotu ovog prekrasnog muzjaka.
Moram priznat da je ovo jedan od lipsih chondra koje sam uopce ima priliku vidit a kamoli posjedovat. Ponosan sam na sebe sta sam ga uspia nabavit i sad ga pazim ko oci u glavi. Tretiram mu ranu dva put dnevno s Bivacyn masti i vec u prvih par dana je doslo do znatnog poboljsanja. Nadam se da ce kroz nekih 5-6 presvlacenja doc do znatnog vidljivog poboljsanja. Za sad evo dvi slike a stavljat cu i nove kako bude napredovalo zarastanje rane.

Tiki
http://img215.imageshack.us/img215/1850/tikiface.jpg

http://img132.imageshack.us/img132/3417/tikibody.jpg

Uzivajte, Toma

Miluttin
04.06.10., 23:06
Jel agresivan, kako reaguje na tretman?

Predivan je!!!

DigiNS
04.06.10., 23:50
Koliko kosta jedan ovakav malac ? :D cisto informativno xD

LemyKadir
04.06.10., 23:55
Prelep je...

tomahawk
05.06.10., 01:31
neverovatann morf...prosto fascinantno. nadam se da ćeš mi sanirati njušku. ne bi trebalo da bude ožiljaka, zar ne?

Crochondro
05.06.10., 01:44
Digi,
ovaj je neprocjenjiv za mene. Evo u 6 godina koliko sam u chondrima ovo je prvi put da sam naletia na ovako nesto dobro na prodaju u Europi. Da mi se dogodi situacija da trebam novce i da ga idem prodavat sigurno bi trazia preko 1000eura. To bi bia neki minimum uopce da promislim o prodaji mada je i to upitno.
Hvala svima na lipim komentarima.

marija_mia
24.11.10., 14:47
kako napreduje zarastanje rane tj trebalo bi vec da je zarasla...sve cestitke,prelep je...cuvaj ga ;)

dr.strange
25.11.10., 16:43
pozz...da bi mu to jos bolje zaraslo..koristi aktivni kiseonik..meni se skroz extra pokazao kod tretiranja rana i ranica na pitonima...

Stufy
25.11.10., 20:28
Posto je povreda od preko 6 meseci ne verujem da ce mu vise trebati aktivni kiseonik ;)