PDA

Pogledaj punu verziju : gekon mi je dezorijentisan od jednom..



Pajdo
16.06.10., 13:11
Danas kad sam se vratila iz skole normalno pogledala stanje gekona, on se baca i prevrce dezorijentisano p terarijumu da li neko zna zasto..da juce se presvukao..bas je cudan mlati glavom, da li neko ima objasnjenje..:confused:

pilis
16.06.10., 14:26
mozda je dehidrirao,jako je vruce,iskljuci mu grejanje da ne dozivi kolaps

zarko
16.06.10., 14:33
koliki je gekon?
mozda je bolestan nesto neuroloski...

da li dajes multivitamine
da li si uzeo u prodavnici ili od odgaivaca?

Pajdo
16.06.10., 15:07
gekon je jos mali ima od prilike 4 nedelje i od uzgaivaca je...uzgaivac mi je reko da je fizicka povreda verovatno jako je cudan nema ravnotezu nikakvu...
ond kad ga imam nista ne jede odbijao je hranu i tek se presvukao juce tako da nije jeo zbog toga jer je tek izasao iz jajeta...ima vode...

eee i nije mu ukljucena grejalica jer je u mojoj sobi jako toplo...

zarko
16.06.10., 15:54
da li si kupio vec povredjenog?
da li znas od cega je povreda?
kako se ponasao kad si ga doneo?

nightwolf
16.06.10., 16:30
Jel imas pesak za podlogu u terarijumu?mozda mu se pesak zalepio za oko pa zato mlati glavom.nemam iskustva sa gekonima,al to mi pada na pamet

kimo
16.06.10., 17:00
Nije to od peska, a i gekon se ne kupuje dok ne napuni barem mesec dana...tada već jede redovno i presvčen je 2 puta...moguće da je urođen poremećaj...

Pajdo
16.06.10., 18:32
nisam ga dobila povredjenog...bio je sasvim zdrav...pa to je greska bila zamenili su ga slucajno ali je ostao kod mene... videcu sad kako ce dalje da se ponasa...mozda je to odpreslvacenja a posto je mali porasto je pa mi je receno da moze da se desi nekad tako nestoo i da moze da traje od 3 sata pa do 3 dana...

kimo
16.06.10., 18:51
Čudno, nema to veze sa presvlačnjem, ako sam ja dobro razumeo šta radi...javi šta se desilo.

LARYBG
16.06.10., 19:43
mozda se nije ceo presvukao, pa se bacaka i trlja od "stvari" da skine ostatak koze :)

Pajdo
16.06.10., 20:00
presvuko se..:D i sve je uredu doso je decko da ga vidi prvi put se presvukao ja sam ga greskom dobila dan posle rodjenja...a ja neiskusna panicim..sve je ok...i nadam se da ce tako ostati...ja sam se bas uplasila...

hvala vam svima..:)

Geni
17.06.10., 07:26
mozda se nije ceo presvukao, pa se bacaka i trlja od "stvari" da skine ostatak koze :)

Biće da si ti u pravu ali onda je opis bio malo... neprecizan.

Dobro je da je to.

Miluttin
17.06.10., 09:08
Sve je OK, samo da obavi prvi obrok, pocece da jaca. Mali se prevrce pri pokusajima da ostane prislonjen uz staklo il nesto vise od njega. Okrece se istog momenta kako se prevrne, hoda pravolinijski, tako da je sve to po PS-u.