PDA

Pogledaj punu verziju : Da li je ovo neka bolest ili samo fleka?!?!?!?



fanky
22.06.10., 02:43
Moliv vas recite mi imam .A.Geniculatu i poslednjih nedelju dana pojavila mi je bele fleke po abdomenu a posto su mi se pojavile par sitnih musica-nalik stenicama neznam sta da radim.pomoc

stefan1
22.06.10., 04:13
nemas razloga za brigu.desava se to.i mojoj parahybani se to desilo pa je strljala i to i dlake i trenutno joj je celavo dupe.sad cekam da se presvuce.nz tacno zbog cega se to desava,verovatno negi bag s dlakama.bice sve ok

Miroslav
22.06.10., 04:14
Samo je odbacila iritirajuće dlačice na tom delu abdomena i sada joj se vidi koža. Odbacuje dlake kada oseti da je u opasnosti. Što manje strasiranja, manje baca dlake.

fanky
23.06.10., 03:02
huh hvala :)....a sa bubicama sto lice na stenice sto lete po terarijumu.sta sa njima raditi????

ritjzo
23.06.10., 03:53
I meni su se bile pojavile musice isto kod geniculate. Mene je nerviralo pa sam menjao sav treset i cistio ceo ter. :)

marko
23.06.10., 08:30
huh hvala :)....a sa bubicama sto lice na stenice sto lete po terarijumu.sta sa njima raditi????Nemoj da kvasiš treset više, ostavi ga neka se isuši skroz. Geniculati je dovoljna i ta posuda sa vodom koju imaš.