PDA

Pogledaj punu verziju : Vase misljenje?



Celav
07.07.10., 22:02
Danas oko 12 casova poslao sam 10 miseva post expresom za Nis ali stigli su oko 19, 19,30 casova. Upakovao sam ih po 5 kom. u kesu (1kg) i onom masinom za lepljenjem kesa zalepio otvore, obe kesice upakovao u jednu tregericu i stavio u manju kutiju koju sam naravno zamotao pak papirom. Po recima tog druga misevi nisu tvrdi,noge im nisu poplavele i imaju jak miris,sto je verovatno od urina ali nije siguran posto nije ranije bio u takvoj situaciji.

Pisem umesto druga, posto je trenutno zauzet, i zanima me vase misljenje posto ne znamo da li da ostavimo miseve ili da ih bacimo?

dark2
08.07.10., 10:43
hvala druze moj na post-u!!!! cekam answer-e!???

dark2
08.07.10., 23:49
HVALA DRUGOVIIIIIII! VEOMA STE LJUBAZNI,BEZ VASE POMOCI NISTA NE BIH URADIO. JOS JEDNOM THANK'S

ritjzo
09.07.10., 00:29
Dok cekas ''answer-e'' i ako ti vec niko ne odgovara na pitanje, mogao si lepo da PM-ujes Genija, Marka, Miroslava ili nekoga drugog... Neko bi ti sigurno odgovorio. ;)

Nemanja
09.07.10., 01:18
HVALA DRUGOVIIIIIII! VEOMA STE LJUBAZNI,BEZ VASE POMOCI NISTA NE BIH URADIO. JOS JEDNOM THANK'S

Druze, ako se deres, ne mozes dobiti nista osim svadje. Niko nije duzan da ti odgovori i ovaj tvoj post nikako ne pomaze.

Verujem da cak i iskusni ne mogu, na osnovu par nepotvrdjenih cinjenica, da ti daju tacan odgovor. Pokrenula bi se debata, a ti opet ne bi imao konkretan odgovor.
Postoje slucajevi kada su ljudi zaboravljali miseve, pa su ih zmije pojele koji dan kasnije i nista im nije bilo. Al' opet, isti ti ne bi svesno ostavili misa toliko dugo u terarijumu...
Koliko sam shvatio, misevi nisu prethodno zamrzavani, ali ako jesu, nemoj ih ponovo zamrzavati, vec ih iskoristi ili baci ukoliko procenis da nisu OK.
Moj ti je savet da, ukoliko mozes, nabavis druge i ne mucis se odlukom.

dark2
09.07.10., 16:53
e tako vec moze! hvala na postovima.inace miseve sam bacio(cisto da ne rizikujem)! nisu bili zamrznuti vec ubijeni i poslati ali je p.expres zasrao i stigao posle sedam,osam sati. ja sam ih zamrznuo ali sutradan sam ih ipak bacio. nemanja sto se tvog posta tice 100% si upravu!!!! poz.

dark2
09.07.10., 23:53
mada me moras nauciti kako se to provaljuje kada se neko dere na post-u!!!!:confused:

jelchica
10.07.10., 00:21
mada me moras nauciti kako se to provaljuje kada se neko dere na post-u!!!!:confused:

kad se nekome zaglavi CAPS LOCK
JESI ČUOOOOOOOOOOOO???

dark2
10.07.10., 00:41
DOBRO BREEEEEEEEEEEE! NE VICI TOLIKOOOO!
a da nisam napisao,probacemo jos jednu kombinaciju sa misevima(mislim na slanje)... inace me je dusa bolela kada sam bacao ove miseve (jer kvalitetnije,krupnije,nisam video) i ovom prilikom pozdravljam njihovog proizvodjaca:) CELAV-A. pozdrav druze mojjjjjjjjjj:icon_cheers: