PDA

Pogledaj punu verziju : Terarijum za G.Roseu



LemyKadir
11.08.10., 00:53
I konachno je pri kraju terarijum za Roseu koju sam uzeo drugarici za rodjendan... Sutra ostalo josh samo da nalepim mahovinu i da stavim treset... :D
Samo ne znam kako da reshim problem sa osvetljenjem... Terarijum je 25x20x15 (D,V,Sh) i da li na tako mali terarijum smem uopshte da stavljam neku sijalicu...?
Evo i slike...
http://i809.photobucket.com/albums/zz14/LemyKadir/IMG_2112.jpg

Igor Velevski
11.08.10., 03:24
Aaaaaaaaaa po prilozenom i ulozenom trudu rekao bih da je drugarica malo vise od "drugarica" ;) !
Ako, ako......:) lepo si sve uradio (ulozio truda i paznje), a sijalica nemoj da stavljas!

Poisonous-sting
11.08.10., 03:50
Ne treba ti osvetljenje. Citaj malo komentare drugih terarista ovde na forumu! Prelepo uradjeno!

LemyKadir
11.08.10., 09:54
Jao igore, nemoj samo moja devojka da te chuje... Ta ortakinja za koga je to pravljeno je takodje i njena najbolja ortakinja... :)
Inache hvala za pohvale :D
E a kako da zalepim mahovinu... Da li ce silikon da je ubije?

loshme10
11.08.10., 10:46
Za mahovinu ne znam, ali sijalicu nemoj da stavljas! Sta ce ti? Moze samo da se povredi ili cak da se ubije ako joj stavis sijalicu u terarijum... Pozz!

SxOne
11.08.10., 13:58
evo i ovde da te pohvalim za super odradjen ter.
osvetljenje nemoj u ter da stavish, to cete drugarica i ti da odradite kad ona smisli gde ce da drzi ter, pa samo neku neonku iznad i kraj.........

a za mahovinu sam ti pricao da sam ja koristio veshtacku, i nalepio sam je silikonom..
a za pravu ne znam :(
mada i mene interesuje, a interesuje me koliko ce i da zivi ta mahovina, ne moze sama od sebe da zivi :)

LemyKadir
11.08.10., 15:39
Pa koliko znam, mahovina zivi od vlage.. :D
Ali videcemo dali ce da prezivi... :D Otom potom... xD

DigiNS
16.08.10., 04:53
ma mahovina posle godinu dana ako je zalijes ona ce da zazeleni opet :) neunistiva je ali kontam da ce je silikon pojesti :D probaj u neku saskiju ili nesto veoma plitko ko cep od tegle e tako plitko i u nju stavi zemlje i tamo stavi mahovinu njoj ne treba mnogo zemlje a ni mnogo zalivanja :)

Dahaka
17.08.10., 11:05
Маховина Вам живи па се осуши и акда дође вода онда поново буде зелена. Процесом фотосинтезе је одржава колико желиш.