PDA

Pogledaj punu verziju : wolf spider određivanje pola



Derek Edward Trotter
15.09.10., 14:16
ako bi neko mogao da mi pomogne oko ovoga jer imam 2 wolf spider-a pa bi bilo dobro da znam kog su pola...

DigiNS
15.09.10., 18:45
ako su odrasli lako je muzijak je manji xD a ovako dok su mali ne znam kako bih odredio iskreno vise se plasim njih nego tarantula :O

Derek Edward Trotter
16.09.10., 11:05
ako su odrasli lako je muzijak je manji xD
hvala na odgovoru ali manji od čega? ovi su približno iste veličine tako da ta metoda ne pije vodu...

DigiNS
16.09.10., 15:02
Ajde stavi sliku ako mozes ne mogu nista ovako da ti kazem a da sam siguran... manji je od zenke :)




edit: A full grown wolf spider is typically a half an inch to two inches in length Ne znam koliko je jedan inč centimetara ali da znas otprilike koliki su tvoji :) naspram odraslog

Derek Edward Trotter
16.09.10., 16:26
Ajde stavi sliku ako mozes ne mogu nista ovako da ti kazem a da sam siguran... manji je od zenke :)




edit: A full grown wolf spider is typically a half an inch to two inches in length Ne znam koliko je jedan inč centimetara ali da znas otprilike koliki su tvoji :) naspram odraslog
### tu piše da su od pola incha do 2 incha a inch ti je 2,54 cm tako da moji mogu da budu odrasli ali ne mora da znači ;)...zato i pitam da li postoji još neka vizuelna razlika između mužijaka i ženki....

DigiNS
17.09.10., 01:57
evo nasao sam jos nesto pa pogledaj :) http://www.accessexcellence.org/LC/SS/wolf_spider/spider_section3.php

Derek Edward Trotter
17.09.10., 13:41
evo nasao sam jos nesto pa pogledaj :) http://www.accessexcellence.org/LC/SS/wolf_spider/spider_section3.php
e super,tako nešto mi je trebalo,hvala :icon_salut:

DigiNS
18.09.10., 14:58
E,super zanima me jesi uspeo sa odredjivanjem?

Derek Edward Trotter
20.09.10., 21:56
E,super zanima me jesi uspeo sa odredjivanjem?
pazi 95% su oba mužijaka koliko sam golim okom mogao da vidim ali doneće mi neki mikroskop pa ću onda sa sigurnošću moći da kažem šta je...hvala još jednom:icon_salut:

DigiNS
22.09.10., 20:53
Eh moglo je barem biti musko zensko a ne musko musko :D al dobro sad ce parada pa ih odnesi xD