PDA

Pogledaj punu verziju : Da li B.auratum-u smeta da jede često?



nightwolf
23.09.10., 21:07
Da neotvaram novu temu,mene interesuje da li b. auratum-u smeta da jede cesto?zenka je,oko 12cm,i vec neke 2 nedelje jede i po dve odrasle dubie u razmaku od dva dana.doduse neje jela nekih mesec dana(ni to ne znam zasto,nije pred presvlacenje),a ostalu hranu ni nece,a i ne lovi kako bi trebalo,nego moram da posecem noge dubii i ostavim i tek za par sati je samo vidim kako jede.ali kao sto rekoh,strada po 2 komada na 2 dana

marko
24.09.10., 10:45
Da neotvaram novu temu...Nećemo štedeti na temama kad im je broj neograničen. Pitanje nema veze sa vrstom A.geniculata pa ćemo postove prebaciti u novu temu ;)



mene interesuje da li b. auratum-u smeta da jede cesto?zenka je,oko 12cm,i vec neke 2 nedelje jede i po dve odrasle dubie u razmaku od dva dana.doduse neje jela nekih mesec dana(ni to ne znam zasto,nije pred presvlacenje),a ostalu hranu ni nece,a i ne lovi kako bi trebalo,nego moram da posecem noge dubii i ostavim i tek za par sati je samo vidim kako jede.ali kao sto rekoh,strada po 2 komada na 2 danaU kom smislu misliš da će da smeta? Ako se pitaš da li ima neželjenih efekata odgovor je nema. Ako nastaviš sa takvom ishranom, tarantula će se zasititi vrlo brzo pa će početi da odbija hranu i napraviće dužu pauzu u ishrani. Ništa više.

nightwolf
24.09.10., 21:05
A da li postoji neki odredjeni razlog sto nece da agresivno napadne plen?ima li to veze sa uslovima mozda,mada mislim da je sve ok,ili neka boljka,ili je jednostavno takvog temperamenta?