PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoć oko registrovanja kluba ljubitelja teraristike



banished
28.09.10., 15:47
Ljudi šta je sve potrebno za registrovanje organizacije na ovom nivou?
Da li se registrovanjem iste može obezbediti sigurnost za nas koji ne posedujemo listove o poreklu ljubimaca ... jer kako mi se čini biće zaj ... ano uskoro ...
Hvala!:icon_cheers:

NecrovoX
28.09.10., 16:48
A zasto ti se tako cini?
Zar nije bilo price da ce to registrovanje biti nesto kasnije,takozvano uvodjenje nultog stanja pa da svi lepo prijavimo.Makar se nadamo da ce tako biti :)

ssavic
28.09.10., 17:03
I kada se prijavimo onda bar znaju odakle da pocnu da skupljaju ::D

kimo
28.09.10., 17:41
Neće biti problema nikakvih, sve će se to rešiti, samo što moramo da sačekamo usvajanje zakona koje je vrlo blizu. Tada će da se uvede i nulto stanje i imaćete po 6-12 meseci da prijavite šta držite.

Što se kluba tiče nećeš ništa time dobiti sem udruženja koje nema nikakvih beneficija zasad.

nenad
29.09.10., 01:20
Registracija je već počela, možete da prijavljujete životinje. Ali ja ipak neću ići da to uradim.

rellik
29.09.10., 01:35
Gde? Ili mozda jos vaznije sto ti neces ?

nenad
29.09.10., 01:48
Nemam šta da prijavim. Ne pada mi na pamet da gubim vreme i prijavljujem im životinje koje nisu na citesu, a životinje sa citesa ne držim. Otrovnice su zabranjene sad, a meni je ostao samo albolabris, i cenim da će kad-tad doći po njega :D Samo me zanima gde će ga odneti. A voleo bih da ga ne odnesu pre nego što nekog od njih ujede ;)

rellik
29.09.10., 01:55
OK :D vec sam mislio da je neki problem :D Jel ima neki link gde sta i kako ?

gordond
29.09.10., 01:58
Jesi li saznao koja je procedura za zivotinje koje su na CITESu i gde treba da se ode da se zivotinje prijave? Da li ce oni davati neku potvrdu da si prijavio zivotinju kako ti posle neko ne bi mogao da oduzme istu i koliko mogu ljudi uopste biti sigurni da im zivotinje sa CITESa nece biti oduzete prilikom prijavljivanja (sto bi im bila dobra fora:))? Aj ako te ne mrzi i ako znas nesto vise o tome napisi;)

nenad
29.09.10., 13:18
Oni pričaju pet različitih priča, stvarno ne znam. A mislim da ni oni ne znaju još uvek.

NecrovoX
29.09.10., 21:49
Znači šta? Još čekamo pa vidimo? Dokle je navodno taj rok prijavljivanja? Posle će reći pa bilo je,vi se nista prijavili,sada konfiskacija...A nigde ništa javno objavljeno,makar koliko sam ja primetio.
Ne može čovek tu biti pametan.