PDA

Pogledaj punu verziju : Da li moze od univera da se napravi poklopac za ter od T ?



Sinbad
29.09.10., 12:22
Planiram da pravim ter pa me interesuje da li mogu da stavim kao poklopac (sa ventilacijom ) univer ? :confused:

gordond
29.09.10., 12:44
Naravno, ako uspes sve lepo da uklopis sto ne bi mogao;)

LemyKadir
29.09.10., 13:14
Naravno da moze... Ali gledaj da bude malo tezi poklopac jel sam chuo da neke tarantule mogu da podignu lakshi poklopac i da izadju...

Poisonous-sting
29.09.10., 13:47
Tako je. Kao moj slucaj sa Parahyybanom! Stavio sam dupli poklopac!

gordond
29.09.10., 13:53
Ako imas nesto teze da stavis na terarijum, ne treba da bude tezi poklopac;)

Free_Climber
29.09.10., 14:25
Ako imas nesto teze da stavis na terarijum, ne treba da bude tezi poklopac;)

A onda, jednog divnog dana, Vujaklija je zaboravio da vrati "nešto teže" na ter kada je dolivao vodu u posudu... :D I zločesti osmeh velikog osmonožca :moped:
Hehe, ako će poklopac biti od univera, odnosno iverice, teška su posla da tarantula to podigne, jer najtanja iverica koju mođeš naći je 10mm, i ona ne može biti tako lagana. Medijapan je već druga stvar, njega možeš naći malih debljina, i samim tim prilično je lakši od iverice, a isto je pogodan za pravljenje takvih stvari.

gordond
29.09.10., 14:52
Pazi, desava se da se zaboravi zatvoriti terarijum, tako da nije iskljuceno ni to sto si rekao;)
Mnogima su bezale zivotinje iz terarijuma i mnogima ce bezati;)

Sinbad
29.09.10., 15:39
Moze i od medijapana ali treba da se farba i ima cimanja oko njega a univer je laksi za rad . U teru ce biti Parahibana od ~ 20cm tako da ce univer biti najbolje resenje . A planiram i da ih pravim da imaaju metalnu mrezicu i da ih prodajem ako sve bude kako treba . Hvala svima na savetima . Ako neko ima jos neki savet dobro ce doci . HVALA ;-)