PDA

Pogledaj punu verziju : Obavestenje-Chameleon Calyptatus



Movski
19.10.10., 00:19
Zahvaljujem se svima na savetima i kakvoj-takvoj pomoci narocito kimu,njegovom drugaru davidu,nikoli kao i veterinaru kod kog sam vodio kameleona u kragujevcu... Kameleon je sve bolje... Poceo je da jede pre par dana... Poceo je sa 1 fobasom dnevno sad je vec presao na 2 :D Jos uvek nema izmeta,da vidimo kako tu stvari stoje ali ocekujem to relativno brzo... Pojacao sam mu vitamine i kalcijum kao i davanje vode... Sve je bolje i nadam se da ce da se ugoji ubrzo! Hvala svima na savetima i pomoci jos jednom :D

kimo
19.10.10., 00:28
Nema na čemu. Kaži samo u čemu je bio problem na kraju?

Movski
19.10.10., 17:59
I dalje niko nista ne zna... Sav je smotan ovaj moj xD Nije jeo nista... I ja rekao tini sa foruma da mi pod hitno posalje braon cvrcke jer je pored fobasa samo i njih hteo da jede... Posto mi je veterinar rekao da je mozda u pitanju jednolicna hrana... Ali to vece kad je bio kod veterinara i kad su ga opipali i sve to... Sutradan je odmah poceo da jede :) I to fobase koje 2 nedelje nije hteo da pogleda... I sad uglavnom jede sveze presvucene fobase.... Njih nikako ne odbija ali jede i ove druge :) P.S. a cvrcke ni da omirise xD Ali zato zenka pocepa 3-4 cvrcka dnevno :D Uglavnom je od jednom poceo da jede.... naglo.... kao sto je i prestao :)