PDA

Pogledaj punu verziju : Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom?(pogledaj video)



Poisonous-sting
23.10.10., 17:06
Da li svaka Psalmopoeus irminia prska izmetom ili to zavisi od jedinke do jedinke? Hvala unapred!

http://www.youtube.com/watch?v=9ctaku2jp3Y

DigiNS
31.10.10., 02:34
Mozda joj se u datom trenutku prikakilo :D

Poisonous-sting
31.10.10., 11:22
Da ali bas toliko i toj meri. Nisam to video nikada. Prvi put kod Irmini-e!

D@nijel
03.11.10., 10:12
Da to je bilo u trenutku,nije to namerno uradila.Koliko znam tarantule to ne rade.Ali poznato je da su arborealne vrste kreceri no1(to znaci da kenjaju kao besne po staklu) tako da ovo nije cudno.Poteralo je i eto ga.
Imao sam ja tri arborealne i stakla su uvek bila zamazana ma koliko god puta cistio.

jonathan-sic
07.11.10., 05:00
Moja Rosea prlja. U pocetku sam mislio da je od vode, zemlje, ili cega l ivec.. dok nisam vidio. Bas je odsetala na jedno mjesto, okrenula se prema staklu i odradila. Sad' ne znam koliko je to za Roseu obicaj.

Poisonous-sting
07.11.10., 08:01
Mislim da terestrijalne vrste ne krece toliko i ne prskaju a dok arborealne ipak to rade cesce. Irminije su ekstremne po tom pitanju!

acajelen
19.11.10., 19:18
To radi moja paraphysa i c. cyaneo. Mislim da to rade samo kad su na nepoznatoj teritoriji ili uplasene. Ove moje su to radile samo kad bi ih ganjao po ter. da ih uzmem ili kad bi ih premestao.