PDA

Pogledaj punu verziju : A.genikulata prvi put kopa ... pomoc



mladjan
27.10.10., 01:28
moja genikulata je malopre pocela prvi put da kopa .Pocela je da kopa u navlazenom delu treseta ... da li je to normalno ili nije , a ako nije shta da preduzmem:confused:

Muffy
27.10.10., 01:37
Koliko ja znam kopanje je normalno kod manjih genikulata...bez brige... :)

loshme10
27.10.10., 01:42
Auuu, gde nije normalno, ima da prebagerise treset 100 puta dok ne namesti kako joj odgovara! :D

mladjan
27.10.10., 01:57
Auuu, gde nije normalno, ima da prebagerise treset 100 puta dok ne namesti kako joj odgovara! :D
:D:D:D hvala puno , i tebi hvala muffy.. znaci ne diram nishta .. neka bagerishe:D:D:D

Muffy
27.10.10., 02:02
Nema na cemu i drugi put :)

P.S. Imas dosta stvari na ovom forumu da procitas, ja vec nedelju dana samo listam i naisao sam na dosta korisnih stvari...savetujem i tebi da prelistas koju stranicu :D

mladjan
27.10.10., 02:05
Nema na cemu i drugi put :)

P.S. Imas dosta stvari na ovom forumu da procitas, ja vec nedelju dana samo listam i naisao sam na dosta korisnih stvari...savetujem i tebi da prelistas koju stranicu :D
narano , listam tri dana i bash ima dosta toga korisnog da se procita ..

fanky
28.10.10., 06:00
I moja Geniculata kopa kao luda i na mestu gde je kokos tako da nista joj ne diram,a preporucujem i tebi da je ne diras

loshme10
28.10.10., 12:19
Ma mozete vi da je dirate koliko hocete(naravno ne treba to da radite), ali ona ce svoje da iskopa kad-tad!!! :D :D :D