PDA

Pogledaj punu verziju : CroTarantula.eu



toncek
04.11.10., 01:55
Evo napokon da je složen i moj web site o tarantulama.Kako piše na početnoj strani site je posvečen svim zaljubljenicima u tarantule,a prvenstveno onima koji su tek ušli u naš svijet. Zamislio sam to kao naučni sajt gdje če se moći naućiti ono najosnovnije o tarantulama i o njihovom pravilnom održavanju.

Stranica je još u izradi ali do kraja tjedna bi trebalo biti sve postavljeno.

http://www.crotarantula.eu/

Ovim putem bi se od srca zahvalio Kimu i Žarku koji su mi pripomogli kad je zaškripilo:) Jako to cijenim,i nadam se da ću se jednom uspjet odužit za tu pomoć ;)

Hvala još jednom! ;)

zarko
04.11.10., 03:48
uvek druze

sajt je super samo ga ispuni i budi uporan u pisanju
sto je inajtezi deo

Urke02
04.11.10., 10:17
Sajt ce biti odlican kada ga ispunas, svaka cast, samo napred.

toncek
04.11.10., 10:33
Hvala puno!! Radi se na tome da bude što prije popunjeno...do kraja tjedna bit će popunjeno 90% kada se popune naj osnovnije stvari širit će se sve više i više...uvijek će se dodavati neke nove informacije,slike,videa i slično..

Usput da pitam,da li smijem stavit link od teraristika.org pod linkove na stranici? bila bi mi čast ;)

Još jednom puno hvala!!

Bifrost
04.11.10., 11:15
E barner je vrh nemoj ga menjas.

toncek
04.11.10., 12:39
E barner je vrh nemoj ga menjas.

:D

A joooo kako sam mogao zaboraviti.....uu za LOGO desing je zaslužan RASSA sa foruma.... vrhunski je to odradio... znao sam da se time bavi i vidio sam neke njegove radove,odmah mi se dopala tarantula u crvenom krugu koju je sam osmislio,dao sam mu još neke materijale koje je sam ukomponirao i logo je ispao vrh! o ukusima se ne raspravlja,ali mislim da bi se svima trebao svidjeti ;)

Rassa;) Hvala care!

vudo
04.11.10., 12:44
super je sajt za sada, ali cim bude ispunjen sa jos vise tekstova i slika, bicje jos bolji, sve najbolje u daljem radu ;]

tomahawk
04.11.10., 19:42
Pregledno, konkretno, informativno... svaka čast!!!

LemyKadir
05.11.10., 11:59
Svaka chast... :)

concepcion
05.11.10., 16:48
odlicno...sve pohvale :icon_salut:

toncek
05.11.10., 17:36
Hvala puno!!

Igor Velevski
06.11.10., 18:09
Aaaa srpsko-hrvatski rad. Bravo, odlicno samo napred, sve pohvale!!!!!

KADJOMANIA
13.12.10., 08:18
Bravo, svaka cast na izgledu, a bogami i na sadrzaju :) Ima dosta zanimljivih stvari(barem meni)jer sam pocetnik :)
Pozdrav