PDA

Pogledaj punu verziju : Terarij za L.Gekoa



Sasa
06.11.10., 23:41
http://img26.imageshack.us/i/dsc05289t.jpg/
Nadam se da ce se videti slika lepo ovog puta ...prosli put link nije valjao...zao mi je zbog kvaliteta ali slikano je mobilnim,pa se ne vidi kamenje koje izlazi iz zidova i po kome moze da se penje...naravno jos uvek nije gotov,jos samo podloga i nekoliko manjih detalja :p

zarko
07.11.10., 00:08
visok i pogodniji za druge reptile ali ok zavrsava poso

Sinbad
07.11.10., 00:30
Kad je vec visok kao sto kaze Zarko , postavi mu neku granu do sredine tera na dole gde ce moci da se penje . Inace je ok :icon_thumright: Jel` pozadina od keramickih plocica ???

Sasa
07.11.10., 00:46
Pozadina je od kamenja ali sam koristio lepak za plocice pa te je mozda to asociralo... dimenzije su D 43 S 37 V 50 ... ima puno kamenja po kome moze da se penje ali se ne vidi jer je vodoravno zalepljeno a i kvalitet slike je los...a i stavicu mu jos nekoliko detalja koje sam video na netu gde ce moci da se popne i odmara blizu sijalice...naravno bezbedni su (u smislu ne moze da padne) sem ako je kamikaza :D

Miluttin
09.11.10., 17:07
Moja zamerka je pozicioniranje svetla jer nemas topliji i hladniji kutak koji je reptilima bitan za termoregulaciju. Stavi bar jos jednu kucicu i kamenje po kom bi se pentrao i krio na sredini.

spiderboy
09.11.10., 23:02
treba da uzmeš u obzir da leopard gekoni nisu neki vešti penjači,verovatnoću da padne ne smeš isključiti,zbog toga se ne preporučuju previsoke pozadine i sl. za njih,a imaš i kamikaze medju njima ...

Sava car
09.11.10., 23:45
ta imaš i kamikaze medju njima ...
ovo potpisujem :S morao sam sve visece biljke da izvadim iz tera zbog ovog mog "vestog penjaca"....retard :)Z

Sasa
10.11.10., 17:57
Moja zamerka je pozicioniranje svetla jer nemas topliji i hladniji kutak koji je reptilima bitan za termoregulaciju. Stavi bar jos jednu kucicu i kamenje po kom bi se pentrao i krio na sredini.

Svetlo jos nije ubaceno na slici ....vidi se samo otvor za vazduh (crna tacka)...Sada sam stavio ...usmereno je ka jednoj strani terarija dok je druga hladnija(tamo gde je kucica)...