Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Jel postoji ovakva zivotinja

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    80

    Uobičajeno Jel postoji ovakva zivotinja

    Interesuje me posto mi je rodjendan za 4dana i planiram da uzmem neku zmiju, sugar glidera i interesuje me dali postoji neka zivotinja po velicini slicna feretki koja moze da se izvodi napolje u setnju? Hvala

  2. #2
    Moderator Stufy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    354

    Uobičajeno Odg: Jel postoji ovakva zivotinja

    Teraristicke zivotinje (a ovo je forum o teraristici) se obicno ne vode u setnju. Ljudi izvode vece gustere i zmije i pustaju ih po parkovima ali ja to nikako ne bih preporucio. Moze da dodje do razlicitih povreda, infekcija i tome slicno.

    Inace pitanje je malo nejasno. Imas pse koji su po velicini slicni feretki ali to nije teraristicka zivotinja. A vidjao sam i da ljudi setaju zeceve. A ako si na takve zivotinje ciljao najbolje postavi to pitanje na forumu Zeko i prijatelji ili nekom slicnom. Naci ces i medju nama ovde ljude koji drze takve zivotinje ali tamo ih ima mnogo vise i verovatno ce ti dati adekvatniji odgovor.

  3. #3
    Član tomahawk'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Jel postoji ovakva zivotinja

    Ja sam sretao više puta, u šetnji sa psom, ljude koje šetaju feretke po beogradskim parkovima na nekim manjim amovima. kapiram da uz redovne veterinarske kontrole možeš sa feretkom da uživaš i napolju.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •