Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Bogomoljka?

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Lightbulb Bogomoljka?

    Sta mislite da li je pametno davati bogomoljke kameleonima? Jel su hranljive? 100 PUTA sam vidjao u raznim emisijama kako kameleon jede bogomoljke Naravno uz to da pre nego sto je dam kameleonu da joj iscupam "ručice". Secam se kad me je jedna na Goču uhvatila,lepo me je pecnulo
    Da li je neko uopste probao da hrani nekog gustera bogomoljkom?

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka?

    Po meni nista neces da uradis ako das gusteru bogomoljku svaki put kad je nadjes, zato i nema nikakve svrhe da razmisljas na to. Sa druge strane to su insekti iz prirode sa svim opasnostima koji mogu na nose sa sobom. Da ne pricam i to da bogomoljke nisu kao cvrcci i bubasvabe, pa da se razmnozvaju u tolikom broju i uz to da mladi dobro prezivljavaju.....moj savet ti je da ne "pustas ruke" u prirodi!

  3. #3
    Član Skull'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Zrenjanin
    Postova
    26

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka?

    Tako je! I po ko zna koji put opet prica o uzimanju zivotinja iz prirode. NIKAKO!

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka?

    Ma ok ljudi... Ja samo pitam da li je ok dati mu bogomoljku... Odma napadate jbt kao da sam pojeo sve bogomoljke u prirodi... Imao sam priliku jednom da mu dam ali nisam... Cisto sam pitao da znam da li su hranljive i to oko parazita -.-

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja Miluttin'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Bogomoljka?

    Jedna bogomoljka manje vise, nije u tome problem. Jedino sto kaze Igor, moras da imas na umu da nose ko-zna kakve bakterije i parazite sa sobom, a to je bas odlicna prilika da unistis svog ljubimca. Sto se tice samog menija, mislim da mu uopste ne bi skodila bogomoljka
    =MiluttiN=


Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •