Prikaz rezultata 1 do 12 od 12

Tema: przena tarantula za veceru

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Postova
    120

    Arrow przena tarantula za veceru

    gledam sinoc nacionalnu geografiju o avanturistima koji svake god spremaju veceru vec 103 god.na veceri mena sta nejedu,ugl nista normalno.przene tarantule,przene skorpije,gusci jezik,krokodilova kandza,medvedja kandza,dabrova glava, i ni manje ni vise nego bikov penis.ovo gore mi je nekako jasno al bikov penis ako koga zanima dadnem mu postupak za przene t mada sumnjam da ce neko biti zainteresovan

  2. #2
    Član pdvrk'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    24

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Nikad mi nije bilo jasno zasto se ljudi zamlacuju i cimaju s tim glupostima umesto da bace par cevapa i kobaju na rostilj ...

  3. #3
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Pa ako ovde kod nas mogu da jedu bele bubrege svinja i drugih životinja, što ne bi negde drugde jeli i bikov penis?
    Ništa od toga nije tako strašno, da si gladan jeo bi i gore stvari. Ovo je čisto onako probati.
    I opet, to mi ima više smisla ubiti bilo šta za pojesti nego da mi visi negde na zidu i pravdati to sportskim lovom.




  4. #4
    Novajlija varvarin'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Gaj
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Pa sta sve jedu kinezi i japanci ovo gore navedeno je odlicno!

  5. #5
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Kinezi su jos odavno uvrstili bubašvabe u normalno jelo. Ženke koje nose jaja, prže u tiganju na puteru i jedu im samo abdomen, tj ispržena jaja. Kažu da je jako dobar ukus. Kad glad počne da hara svetom oni će biti pripremljeni

  6. #6
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Sta je zapravo "normalno", zavisi samo od tacke gledista.
    U mnogim zemljama se jedu razne stvari zato sto nema nista drugo za jelo, a opet u drugim zemljama je jesti insekte savrseno normalno. Cak kad gledas snimke turista na YouTube-u svi govore kako su insektni izuzetno ukusni. To govori da se insektni nejedu samo zato sto odredjene kulture nisu navikle na to. Svi ostali faktori (ukus, kvalitet takvog obroka, lakoca gajenja insekta za jelo za razliku gajenja svinja, kokosaka...) idu u korist insekata.

    Citat Prvobitno napisao pdvrk Pogledaj post
    Nikad mi nije bilo jasno zasto se ljudi zamlacuju i cimaju s tim glupostima umesto da bace par cevapa i kobaju na rostilj ...
    Uuu, ljubi te majka tako bucmastog

  7. #7
    Član pdvrk'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    24

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Pa da, verovatno isto ovako negde na nekom kineskom forumu s gadjenjem polemise kako se negde u nekoj zemlji Srbiji jede jagnjece i prasece meso

    ###, ima gi razni

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja sale1808'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    229

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Ne nudi se dzabe bikov penis.Sve to ima neki odredjeni ritual i znacenje,kao sto se i u nekim drzavama posebnom gostu nudi oko zivotinje koja je na jelovniku ,sa ciljem i zeljom da se vide i sledece godine.Posebno kada im je drag gost.
    A najveca uvreda za njih je, ako to sto je posluzeno,sto oni smatraju kao poseban i dragocen desert,osoba ne pojede.Nekad se cak i nudi nesto sto nama deluje uzasno za pojesti,a recimo taj narod nista slicno sebi ne moze da priusti ni u celoj godini dana.
    Tako da ako odete negde daleko i budete u nekom plemenu,nikada ne odbijajte hranu koja vam se posluzi.

  9. #9
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Ma ja sa sobom nosim uvek tablu slanine, pa ja njih ponudim time pre nego oni mene očima i penisima, a kada to probaju odmah se ostave tih njihovih gluposti!




  10. #10
    Član dogoargentino'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Sremska Kamenica
    Postova
    47

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Ma to je sve ok.Vredi probati sto da ne?Zivot je samo jedan!

  11. #11
    Član minimall'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    batajnica
    Postova
    83

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    da je nama staro srpsko mitolosko bice pa da ga podelimo sa celim svetom da niko nebude gladan zna li neko o cemu pricam i ako zna neka mi opise tu zivuljku hahahahahahahahaha

  12. #12
    Novajlija varvarin'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Gaj
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: przena tarantula za veceru

    Citat Prvobitno napisao hey-ho Pogledaj post
    Kinezi su jos odavno uvrstili bubašvabe u normalno jelo. Ženke koje nose jaja, prže u tiganju na puteru i jedu im samo abdomen, tj ispržena jaja. Kažu da je jako dobar ukus. Kad glad počne da hara svetom oni će biti pripremljeni
    Uopste nisam gadljiv, ali od ovog mi je zeludac napravio 360 stepeni unazad i samo sam zamislio sliku i zamalo da bude na mog brata koji je samnom citao

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •