Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 26

Tema: The tarantula keeper's guide

  1. #1
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Post The tarantula keeper's guide

    Gde moze da se nabavi ova knjiga kod nas? Posto ocigledno niko nema polovnu na prodaju, zanima me da li u nekoj od nasih knjizara(ili negde drugde) ima da se kupi, ili je jedino resenje da se naruci preko Amazona ili nekog drugog nacina iz inostranstva?

  2. #2
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Nema kod nas a i što bi je bilo? Slabo se to traži. Poruči sa amazona...
    Potpis u pripremi!

  3. #3
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Jel mozes jos samo da mi kazes u cemu je razlika izmedju izdanja od 1985, 1998 i 2009, ako sam dobro video da su ta, ima ih 3. Znam da ima razlike u imenima vrsta, ali to nije problem... Zanima me da li ima jos nekih bitnih razlika, posto je i razlika u ceni prilicna, bar ovo sto sam ja nasao...

  4. #4
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: The tarantula keeper's guide

    Uvek uzmi najnovije izdanje. Dodavane su informacije u svakom izdanju. Ne znam sta je tacno razlika ali nisu samo imena vrsta.
    Potpis u pripremi!

  5. #5
    Član
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    19

    Uobičajeno Re: The tarantula keeper's guide

    Ja sam novi na vasem forumu jos nisam uzeo zivuljku ali radim na tome. vi ste velika pomoc i hvala na informacijama. nadam se da ce ovo pomoci

    http://books.google.hr/books?id=rIVA...page&q&f=false

  6. #6
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Znam za to, lai to nije cela knjiga... Dodjes do pola recenice, i kaze ti da nema dalje!

  7. #7
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Knjiga sa abebooksa se moze naruci za manej od 10e polovna, za 20-ak dana stize...

    Kao dodatak svemu ovome, svaka osoba sa licnom kartom za nedelju dana potpuno besplato moze da izvadi internet visa karticu u banki intesi (kako reklamiram a? :P <- Intesa PR). Nista se ne placa, i radi preko deviznog racuna koji ce vam kreirati uz karticu, pa kad ocete da kupujete vi uplatite na taj devizni racun kintu i shopingujete. Nije nesto komplikovano...
    Poslednji izmenio Bifrost; 09.02.11. u 23:02.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  8. #8
    Član vudo'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    88

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    jel moze neko da mi kaze nesto o postarinama, kad se narucuje iz inostranstva, nameravao sam vecj odavno sa amazona da narucim par knjiga, ali sam se cimao postarine, po kom osnovu se to naplacjuje? da li po gramazi, neki procenat od cene ili kako?
    OI! Keep your fingers out of my soup!

  9. #9
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    To Bife, svaka ti dala! Jbt ja sam korisnik Inteze a nisam znao za tu pogodnost! Ako stignem sutra odmah idem da se prijavim za tu visa karticu! Hvala puno za info

  10. #10
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Postarina ti pise na amazonu mislim da je 10-tak dolara ne znam tacno... A ako si milio na carinjenje to nema za knjige, i za stvari ispod 50e....

    Svi treba da uzmu tu visa karticu, cak i ako je necete koristiti, zasto je ne uzeti kad je besplatna ...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  11. #11
    Član
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    19

    Uobičajeno Re: The tarantula keeper's guide

    Na google books je moguce kupovati knjige koje su u pdf formatu i 2-3 x su jeftinije nego printano izdanje.

  12. #12
    Član vudo'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    88

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    tnx Bifrost .)

    za tu karticu znam (mnogo dobra stvar ima je ortak), samo cekam da se prebacim u intesu, onda cju sve da resim, a ne da se secjkam za svaku karticu posebno.
    OI! Keep your fingers out of my soup!

  13. #13
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Nije moguce kupovati u elektronskom izdanju, bar ne za sve knjige i ne za Srbiju... U amazonu kad kupis knjigu doplatis malo i imas je u elektronskoj formi ali to ne radi za Srbiju...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  14. #14
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Evo sad sam bio do Inteze da podnesem zahtev. 3 minuta posla! Samo sto mi stize za 10-15 dana i posle jos 20-ak dana dok stigne knjiga... Ali, ako sam nesto naucio od kad drzim tarantule to je da budem strpljiv

  15. #15
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    A mogao si uplatiti pare Bifu na račun pa da on poruči umesto tebe.

    Znam da to izgleda kao da ja sad nudim usluge umesto Bifa, ali nije to morao biti on.
    Bilo ko sa tom karticom je mogao to da ti uradi, da ne čekaš.
    There's no place like 127.0.0.1

  16. #16
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Pa znam, ali posle treba poslati tu knjigu iz Vrbasa/N. Sada za BG, a ja necu da cimam nikoga... A i mozda cu uzimati vise knjiga u buducnosti, pa necu stalno da maram nekoga da narucuje za mene...

  17. #17
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Evo danas mi je stigla kartica i odmah sam uplatio pare i narucio knjigu preko abebooks-a, po Bifovom savetu, hvala majstore! Verovali ili ne, knjiga ce da me izadje 9,76$ ili ti manje od 750 dinara, sa sve postarinom U narudzbini pise da stize za 7-17 dana, a mene zanima da li moraju da je isporuce za najkasnije tih 17 dana ili cu mozda da cekam i duze...? I kao drugo, kako ce da mi je isporuce ako ne budem bio u stanu? Posto u sanduce ne moze da stane... Da li je onda salju u postu pa ja idem tamo da je podignem sa licnom kartom?

  18. #18
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja dule87'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    tuZla
    Postova
    582

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Kod nas to ovako ide, postar ti donese na vrata i ti preuzmes.., a ako te nema kod kuce ostavi ti cedulju na kojoj pise da u posti podignes paket, a sa tim papirom i licnom odes u postu...
    S tim da kod nes uzimaju redovno jos 3,5KM cca1,8eura za carinski pregled.
    Eto nadam se da sam ti pomogao, sumnjam da je kod vas puno drugacije...

  19. #19
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    Imam problem... Stigla mi je poruka na mail da je moja porudzbina odbijena, bez razloga! Posle sam ponovo pokusao, i opet isto! Da li neko zna u cemu bi mogao da bude problem? Da naglasim samo da imam para na kartici, tako da to nije problem... Hvala unapred!

  20. #20
    Ljubitelj egzotičnih životinja JOBAH'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Sremcica
    Postova
    200

    Uobičajeno Odg: The tarantula keeper's guide

    ja sam narucio preko amazona, 15.02 i upravo mi je stigla nisam imao dodatne troskove. ukupno sam platio oko 1900 din, s`tim sto sam izabrao malo skuplju i brzu isporuku..

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •