Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 47

Tema: izlet u budimpestu

  1. #21
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    pa cena je u sustini za sve ista, jer je ovo podeljeno na ravne casti, jer ako bi smanjio za nekoga iz subotice ili novog sada, onda moram da povecam za ove iz beograda i kragujevca, zato sam mislio da je fer prema svima da to bude na ravne casti, da ne pravimo nikakvu separaciju. za sve isto...
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Rece ti ja da je 2. opcija bolja... Idemo! )

  3. #23
    Ljubitelj egzotičnih životinja Bauk'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    da li je neko bio vec tamo? Ima li opreme za teraristiku i sl?

    Ja sam se malo raspitao sto se prevoza tice. Kome nije problem da se cima, voz tri puta na dan ide, svaki dan. Putuje 7sati do budimpeste i karta povratna je slagacu vas sad oko 25e. Pa eto ko voli avanturu..mada mislim da ovih 45 nije puno, kada se sve sabere...

  4. #24
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Pa to za voz je tacno, ali kazem ti od zeleznicke stanice do sajma moras da uzmes taksi, i da se posle vratis, i da blejis do 11-12 sati da se vratis, i da se cimas 7 sati. na kraju ti dodje na isto, a bar ti je toplije udobnije, i manji stres ako kupis neku zivotinju. a od opreme ima sve i svasta, pogledajte temu od pocetka stavio sam link sa you tuba da vidite kako to izgleda....
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  5. #25
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    123

    Uobičajeno Re: izlet u budimpestu

    Hajde pisi spisak kao na okupljanju za akvaristiku.....ostali neka se prijavljuju u svakom drugom postu.....

    1. mmsl
    2. carcharias
    3. ..........

  6. #26
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    evo kako je poceo kolega, izvolte, prijavite se ko zeli, znaci samo prepisete prijavljene i dodate svoje ime....sto pre se prijavimo lakse cemo da zavrsimo sve oko placanja...
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  7. #27
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    1. mmsl
    2. carcharias
    3. Movski
    4. ..........

  8. #28
    Član vudo'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    88

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    sasvim je ok ja cju jos dobro da razmislim, ali samo da dodam da je ako se ide na jedan dan mnog ojeftinije oticji o svom trosku, barem nama iz Subotice, meni za gorivo (benzin) treba oko 50e. sto znaci da kad bi nabacio jos 3-4 da se popuni auto, da bi bilo za dzabaka, ali naranvo to je iz sU, za dalje gradove je skuplje, sto je normalno. tako da kontam cje vecjini Suboticana malo da smeta cena, jer bolje je da se za 30e kupi zivotinja, oprema ili vecj kome sta treba umesto placja put ;']

    psoto ne znam velicinu sajma i da li moze da se obidje za jedna dan, ali ako bi bas bio potreban smestaj, mislim da bi po studentskim domovima mogli da se pobacamo takodje za sitne pare, koliko ja znam to nije problem.
    Poslednji izmenio vudo; 09.03.11. u 11:42.
    OI! Keep your fingers out of my soup!

  9. #29
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Sad kad sam video tvoj post malo sam i ja kalkulisao... Od Beograda do Budimpeste ima 380km. Ajde neka auto trosi i 10l/100km(mada uglavnom trose manje), a cena recimo bezolovnog(koji je skuplji od dizela, a o gasu da ne govorimo) je oko 120 dinara. Znaci da gorivo sa autom koji je relativno veliki potrosac izadje oko 9000 kinti... Ako ide petoro ljudi kolima to je onda svako po 1800din, mozda malo vise, u najskupljoj varijanti A ako se ide na gas onda bi bilo samo nesto malo preko 1000din. I lepo se krene 15. noc, stigne se 16. ujutru, ode se na sajam, i posle kuci... To je najbolje i za zivotinje koje bismo uzimali. E sad, tu se javljaju drugi problemi: ko ima auto, tj ko ce da vozi, kao i to da svakome moze nesto da iskrsne pa da otkaze itd...

  10. #30
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    123

    Uobičajeno Re: izlet u budimpestu

    Ako se ide kolima treba vam i zeleni karton.....a da ne govorim o maltretiranju i strepnji za svaku zivotinjicu na granici.........
    Dovlacio sam zivotinje(zadnjih 25 godina) iz Madjarske,Hrvatske,Makedonije i Grcke....kolima je uvek bilo gusto na granici...a uvek sam glatko prolazio busom....
    Ne zaboravite da 90% organizama je na CITES listi i da mozemo da se pojavimo na RTS1 u udarnom terminu.....NOVINARI PLACU I SANJAJU O TAKVIM REPORTAZAMA....
    Prema tome ova ponuda vam je najbolje resenje....pa saberite,oduzmite i presecite...

  11. #31
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Slazem se u potpunosti... A svakako ce cena ispasti ista... Pa vi vidite... Bolje da se prijavimo u sto vecem broju...

  12. #32
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Svako ima svoju kalkulaciju, i svako moze da izabere sta mi je najjeftinije, slazem se sa svima, ja sam samo dao cenu koja je najniza za bus ili kombi. sve ima prednosti i mane, razmislite i razmotrite sve opcije pa vidite sta vam najvise odgovara, kolima, kad platite benzin, putarinu, vinjetu, tamo parking i zelenu kartu vama izadje malo jeftinije, a mnogo vece cimanje, uvek je lakse u grupi, vidite, razmislite pa javite...
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  13. #33
    Član vudo'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    88

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    ovako putarine nema, ima vinjeta to je umesto putarine, ti si nabrojao oba pa samo zato skrecjem paznju za druge koji ne znaju, a vinjeta ti je 8e za 4 dana (to je minimum), zeleni karton je 2000din (ko nema njemu jeste extra trosak), sto se tice parkinga ne znam tacno cenu parkinga, jer ne znam ni koja je zona i da li se uopste i naplacjuje tamo, ali cene parkinga su 160, 240, i 400 forinti (dobio sma informaciju za parking, tako da ako je mozda doslo do neke greske nemoj te da mi zamerite).
    OI! Keep your fingers out of my soup!

  14. #34
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Slazem se sa tobom, i sa svima vama, to je na vama da vidite sta vam se isplati najvise. Mene kombi, putarina, vinjeta, parking, zeleni karton, i vozac, sve ukupno kosta 800 evra, na nas 18 to mu izadje oko 45 evra i to vam je to. to je moja kalkulacija i cena, pa kome odgovara.
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  15. #35
    Ljubitelj egzotičnih životinja Zlopanja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    292

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Da li u tu cenu od 45e ulazi i karta za sajam?
    Ko hoce naci ce nacin.
    Ko nece, naci ce razlog!

  16. #36
    Član mmsl'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    78

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    ovo je samo prevoz, nista preko toga, znaci da nas odveze i vrati, ulaz za sajam je 2 i 3 evra, dva za studente....
    ...sve sto vise upoznajem ljude, sve vise cenim zivotinje...

  17. #37
    Član
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    11

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Pa 30e je voz do budimpeste povratna karta to 45 je malo previse?

  18. #38
    Ljubitelj egzotičnih životinja Movski'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    205

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Cece citaj predhodne postove -.-' Kao sto su vec napomenuli... Jeste voz 30 eu... Ali ti treba tamo da uzmes taxi do sajma... Pa posle taxi od sajma... + ako se desi da ti je voz 3-4 sata posle sajma.... gde ces? Mislim kako god vi hocete... Mi smo vam ponudili ovde... a vi vidite...

    Ispadne mozda 5 eu manje... Ali ne znam sta ti to znaci... Bolje ovako u grupici da idemo...

  19. #39
    Član
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    11

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    Inace sad sam procitao, izvinjavam se!
    Inace u budimpesti ima metro, bus, tramvaj....
    Nemoras taxijem samo kazem da moze da izadje jeftinije od 45e i to 15e, cisto postavljam vise mogucnosti bez uvrede da sabotiram vasu akciju koja je skroz korektna samo kazem da moze da se ode jeftinije do tamo..

  20. #40
    Član vudo'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    88

    Uobičajeno Odg: izlet u budimpestu

    ima jos jedna opcija, ima ljudi koji voze za budimpestu, cena za budimpestu je 70e, on odveze tamo (na lokaciju koja mu se kaze), saceka koliko treba i vrati nazad, znaci cetvoro u kolima to izadje po glavi 17,5e+3e ulaz (to sma video par postova iznad) i ukupno izadje 20.5e,
    naravno tih 70e je iz subotice.
    OI! Keep your fingers out of my soup!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •