Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 24 od 24

Tema: Najlakse i najbrze ubijanje misa/pacova!

  1. #21
    Član dogoargentino'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Sremska Kamenica
    Postova
    47

    Uobičajeno Odg: Najlakse i najbrze ubijanje misa/pacova!

    Posto sam svojevremeno odgajao glodare imao sam cast da me ujede sve i jedan,pa cak i Leming.I oni se ko i ljudi razlikuju od jedinke do jedinke.Za hrcka se slazem da je "najpoganiji" od svih.Ujed ko ujed nije strasan iz pocetka nece da ujede jako,jer samo hoce da proba da li je to sto si mu gurnuo,recimo prst JESTIVO.Naravno ako se oseti ugrozen ko i svaka zivotinja,recimo stegnes ga u saci i pocnes da ga stiskas ujeda PUN GAS sve i jedan.

  2. #22
    Novajlija Calopteryx virgo'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Najlakse i najbrze ubijanje misa/pacova!

    Ja lično ne koristim te mehaničke metode, lomljenje vrata, davljene i ostalo. Jednostavno ga anesteziram do smrti. Osećam se manje krivom.
    Dakle, dietil etar za uspavljivanje, ili ga ubijete prevelikom količinom, ili ga uspavate, stavite ga u hermetički zatvorenu posudu i sačekate da mu nestane vazduha.
    I onda je pacov mrtav.
    Ja ga plus ostavim da mu se zgruša krv, jer ne želim da budem krvava do laktova pri disekciji.
    Au. Ali kontam da vi što hranite živuljke pacovima ne možete to da uradite. Ne znam koliko dietil može da šteti vašim životinjama. Zna li neko koliko se dugo on zadržava u sistemu?

  3. #23

    Uobičajeno Odg: Najlakse i najbrze ubijanje misa/pacova!

    CO2 ili lomljenje vrata jedina 2 prihvatljiva nacina od strane pffffff otkud znam kako se zovu ali tipa "humano " ubijanje....
    + humano podrazumeva samo sto brza smrt i da plen moze da se dalje da da ne bude los za predatora

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja MrFuzzums'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    140

    Uobičajeno Odg: Najlakse i najbrze ubijanje misa/pacova!

    Ne bih ja etar bacao na pacove . Dovoljno je da ga osamutis samo da ne povredi zivotinju nije bitno da li je ziv ili mrtav. Ja ga stavim u teglu dobro je prodrmam i kad vidim da ne mrda dam ga zmiji.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •